• 0

31 Ekim 2019, 14:47 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Güven Arslan İstanbul ve Edirne'de

Güven Arslan İstanbul ve Edirne'de

Kınık Belediye Başkanı, geçtiğimiz günlerde Edirne ve İstanbul'da bir dizi ziyarette bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret eden Güven Arslan, “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan abimi bugün makamında ziyaret ettim. Güler yüzü, misafirperverliği ve beldemizden hiçbir zaman esirgemediği destekleri için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
 
İstanbul programında Avcılar Belediye Başkanını ziyaret eden Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, ziyaretle ilgili olarak, “Avcılar Belediye Başkanımız, hemşerimiz Av. Turan Hançerli abimi ziyaret ettim. Başkanımızın Kınıklı canlara selamı var. Güler yüzü ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
 
KINIK DERNEĞİ GENEL KURULU
 
İstanbul’da bulunan Almus Kınıklılar Derneği genel kurul yaptı. Genel kurula Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan da katıldı. Genel Kurul sonucunda Yusuf Çınar başkan seçildi. Başkan Güven Arslan, “İstanbul'da bulunan Kınık Derneğimizin seçimlerine katılım sağladık. Bu vesile ile İstanbul'da yaşayan Kınıklı canlarla bir araya geldik. Göreve geldiğimiz günden beri yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı paylaştık. Seçimlerin sonucunda başkan seçilen Yusuf Çınar'ı ve yönetimini tebrik eder, başarılar dilerim” diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]