• 0

01 Kasım 2019, 17:47 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Bulut ve Yılmaz, Enver Demirel'i ziyaret etti

Bulut ve Yılmaz, Enver Demirel'i ziyaret etti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz'la birlikte Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel'i ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bulut ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Etimesgut Belediyesi Başkanımız Sayın Enver Demirel Bey'i Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sn. Muhsin Yılmaz Bey'le ziyaret ederek Yeşilyurt Belediyesi için desteklerini talep ettik” dedi.
 
Belediyeler arası yardımlaşmanın küçük belediyeler açısından büyük avantajlar getirdiğini ifade eden Yücel Bulut, “Yeşilyurt Belediyemizin imkanları belli. Buna karşı Yeşilyurt’ta büyük hedefler koyan ve hedefleri gerçekleştirmek için canla başla çalışan bir belediye başkanımız var. Başkanımızın gayretine ve hedeflerine katkıda bulunmak için biz de elimizden geleni yapıyoruz. Bu katkılardan bir tanesi de Etimesgut gibi belediyelerimizin destekleridir” şeklinde konuştu.
 
 
HAYATİ ATEŞ’İ ZİYARET
 
Öte yandan Yücel Bulut ve Muhsin Yılmaz, Etimesgut Belediyesinde Destek Hizmetleri Müdürlüğüne getirilen Hayati Ateş’i de ziyaret ettiler. Bulut konuyla ilgili olarak, “Etimesgut Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine getirilen Tokat Ülkü Ocakları Eski Başkanımız Hayati Ateş Bey'e de hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirirek başarılar diledik.Allah utandırmasın” diye konuştu.

Bulut, “Hem Belediye Başkanımız Enver Demirel Bey'e ve hem de hemşerimiz Hayati Ateş Bey'e misafirperverlikleri ve Tokat İline sunacakları katkılar için teşekkür ediyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]