• 0

06 Kasım 2019, 19:22 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Hayrettin Öztaş Ankara Meteroloji 9. Bölge Müdürü oldu

Hayrettin Öztaş Ankara Meteroloji 9. Bölge Müdürü oldu

Kırıkkale ve Tokat Telekom İl Müdürlükleri yapan Hayrettin Öztaş, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ankara Meteroloji 9. Bölge Müdürlüğüne atandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

HAYRETTİN ÖZTAŞ KİMDİR

Hayrettin Öztaş, 1963 yılında Tokat’ın Pazar ilçesi Menteşe köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, Ortaokulu Pazar ilçesinde tamamladı. Tokat Endüstri Meslik Lisesini bitirdikten sonra Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Meslek Yüksek Okulu iki yıllık elektrik bölümünden mezun oldu.

Çalışma hayatına Tokat Köy Hizmetlerinde mevsimlik işçi olarak başladı. 1988 yılında Sivas PTT Başmüdürlüğünde tekniker olarak görev başladı. 1994 yılında kurulan Turhal Telefon Müdürlüğüne telefon müdür yardımcısı olarak atandı. 3.5 yıl bu göreve devam ettikten sonra 1997 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Telekom Müdürü olarak görevlendirildi. Bu arada İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde yarım kalan lisans eğitimi tamamladı. Daha sonra Tokat Türk Telekom İl Müdürü olarak atandı. 2009 yılında Kırıkkale İl Telekom Müdürü olan Hayrettin Öztaş, Tokat İl Telekom Müdürlüğü görevine getirildi.

Son olarak Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Ankara Meteroloji 9. Bölge müdürlüğüne atandı. Öztaş’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]