• 0

07 Kasım 2019, 19:17 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa TOKİ konutlarının aydınlatma sorunu çözüldü

Erbaa TOKİ konutlarının aydınlatma sorunu çözüldü

Tokat'ın Erbaa ilçesinde TOKİ tarafından yapılan 224 konutun genel aydınlatma sorunu çözüldü.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ahmet Yesevi Mahallesinde TOKİ tarafından yapılan 224 konutun genel aydınlatma problemi çözüldü. Gece aydınlatmaları çalışmayan konutlarda yaşayan vatandaşların Erbaa Belediyesine sorunlarının çözümü için yapmış oldukları müracaatlarının ardından alanda inceleme yapıldı. Yapılan incelemeler sonucu sorun Tokat Valiliğine bildirildi. Tokat Vali Yardımcısı Yüksel Ünal’ın girişimleri sonucu Erbaa Ahmet Yesevi Mahallesi TOKİ konutları bölgesinde bulunan cadde ve sokak aydınlatma sistemleri ÇEDAŞ’a devredildi. Yapılan devrin ardından TOKİ konutlarının bulunduğu bölgedeki cadde ve sokak aydınlatmaları aktif hale geldi.
 
 
Halkın yaşadığı her sorunu kendi sorunları kabul ederek çalıştıklarını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Biz Erbaa Belediyesi olarak halkımızın yaşadığı her sorunu kendi sorunumuz olarak kabul edip işin üstesinden gelebilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Ahmet Yesevi Mahallemizde yer alan TOKİ tarafından yapılan 224 konutun genel aydınlatma problemi direkt bizim sorunumuz olmasa da bölgede yaşayan halkımızın talebi ile yapmış olduğumuz girişimlerin olumlu sonuçlanması bizi de ziyadesi ile memnun etti. Problemin çözümünde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Erbaa
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]