• 0

03 Aralık 2019, 17:41 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Tanoba'da değişim var

Tanoba'da değişim var

Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir'in gayretli çalışmaları, Tanoba'nın çehresini değiştirmeye başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Son dönemde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir, “Seçim vaatlerimiz arasında yer alan Bilgisayar Odası ve Kültür Evi projemizi hayata geçirmek için faaliyetlerimiz devam ediyor. Boyası tamamlanan projemizde Laminat parke çalışmalarımız bitmek üzere. Emeğini ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.
 
OYUN ALANI
 
Eğitime büyük önem verdiklerini aktaran Başkan Özdemir, “Tanoba ilk ve ortaokulu bahçemize çocuklarımız park ve oyun alanı oluşturduk. Çalışmamızda Park Vizyon firma sahibi Akın Aslan Beyin de ciddi katkıları olmuştur” ifadelerini kullandı.
 
 
DOĞAL İSTİNAT DUVARI
 
Sokak ve cadde düzenlemelerini hassasiyetle takip ettiklerini anlatan Tanoba Belediye Başkanı Vuran Özdemir, “Aydınlar Sokağı üzerine Belediyemiz personeli tarafından doğal taştan istinat duvarı yapılmıştır. Emeği geçen bütün personellerimize ve duvarın yapılması sırasında evlerini açan tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Birçok işi yaparken kendi imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Böylece kaynaklarımızı da verimli şekilde kullanmış oluyoruz” diye konuştu.
 
MAHALLE FIRINI
 
Çankaya Mahallesi Çanakçıbaba ve Şht.Asb. Ömer Halisdemir Caddeleri üzerinde, yol genişletme ve kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarının tamamlandığı ifade eden Vural Özdemir, “Akkoç Mahallemizde vatandaşlarımızın kullanabileceği mahalle fırını yapım ve inşa çalışmalarına başladık. Ayrıca Akkoç Mahallemiz Giriş Yolundan Mahalle Meydanına Kadar Olan Ana Caddemiz üzerinde yol düzenleme ve temizlik çalışmalarımız Belediye Personelimizce gerçekleştirilmiştir” dedi.
 
NÜFUS TOPLANTISI
 
Tanoba’nın nüfusunun çok önemli olduğunu, belde nüfusun azalmasının birçok olumsuzlukları da beraberinde getirdiğini aktaran Başkan Özdemir, “Tonoba Derneğimizde yapılan toplantıya iştirak ettik. Nüfus çalışmaları ile ilgili görüş ve önerilerde bulunduk. Hemsehrilerimizin destekleri ile beraber çok güzel çalışmalarda bulunacağız” şeklinde konuştu.
 
 
EVLİLİKTE İLETİŞİM
 
Sosyal faaliyetler hakkında da bilgi veren Vural Özdemir, “Erbaa Müftülüğü ve Belediyemiz iş birliği ile; Aile hayatında mutluluğu artırma, sağlam evlilikler kurulması, evleneceklere rehberlik edinilmesi, ailenin milli, manevi ve toplumsal önemi, evlilikte iletişim konusunda bilinci artırma, aile yönetimi ve eş uyumu konularında Kasabamız bayanlarına eğitim semini verilmesini sağladık” diyerek açıklamasını tamamladı. 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]