• 0

04 Aralık 2019, 12:50 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Ankara'da üreticiden, tüketiciye bal günleri

Ankara'da üreticiden, tüketiciye bal günleri

Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği önderliğinde ve Msr Uluslararası Fuarcılık organizasyonu ile bu yıl Ankara'da ilki gerçekleştirilecek olan 'Üreticiden Tüketiciye Ankara Bal Günleri' 12-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Altınpark Fuar Merkezi'nde düzenlenecektir.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Fuarda bal, bal mumu, propolis, polen, arı sütü, arı zehri, ana arı, arıcılık malzemeleri, arı ilaçları, baldan üretilen ürünler, hediyelik ve organik ürünler tüketici ile buluşturulacak. Fuarın ziyaretçi saatleri 10:00 – 20:00 arasında gezilebilecek girişler ücretsizdir.
 
Tokat Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, fuara katılmak isteyen Tokatlı üreticilere çağrıda bulunarak, “Tokat Arı Yetiştiricileri Birliği olarak desteklediğimiz, İl Birliklerimizle birlikte olacağımız "Üreticiden Tüketiciye Bal Günleri" 12-15 Aralık 2019 tarihinde, Ankara Altınpark Fuar Alanında gerçekleşecek olup, stant alımlarında son haftaya girmiş bulunmaktayız. 9 metre karelik stantlardan İl Birliklerimize özel arı sokağı adında ayrı bir koridor açılmış olup, İl Birliklerimizin yoğun talebi neticesinde dolmak üzeredir. Ayrıca 15 metre karelik diğer stantlardan da talep ettiğinizde alabilmektesiniz. Bu tarih itibariyle hazırlığı bulunmaması nedeniyle İl Birliği olarak satış yapmak istemeyen ancak fuarda İl Birliği olarak yer almak isteyen Birliklerimiz için organizasyon firmasından ayrıca bir çalışma istemiş bulunmaktayız” dedi.
 
İNDİRİMLİ STANT
 
Ali Demir, üreticiyle tüketicinin karşı karşıya geleceği fuar ile ilgili olarak üreticilere, “İl Birliği adıyla stant alabilir, indirimli stant ücretinden faydalanabilir ve üyeniz arıcıları İl Birliğiniz standı başlığında kendi ürünlerini satma imkânı vererek destekleyebilirsiniz. Bir veya birkaç stant tahsis etme imkânınız bulunmaktadır. İl Birliği olarak referans olduğunuzda birliğinize üye arıcılar indirimli stant alabileceklerdir. Katılım için 6 Aralık Cuma günü son gün olup aşağıda yer alan iletişim numarasından rezervasyon işleminizi yaptırabilirsiniz” çağrısında bulundu.
 
TANITIM YAPILIYOR
 
Ali Demir açıklamasını, “Fuar reklamı ve duyuru anlamında ciddi anlamda desteklenen fuarımızda bugün itibariyle tüm Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüslerinde afiş duyuruya başlanmıştır. Ayrıca hafta başı itibariyle afiş duyuru yanında meydanlardaki led ekranlar ve billboardlar da  Ankara Halkına duyuru devam edecektir. TAB ve İl Birlikleri olarak Başkentte tek yürek olmaya, değerli ürünlerimizi tüketicilere ulaştırmaya sizleri davet ediyoruz” diyerek tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]