• 0

12 Aralık 2019, 16:19 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Zeyid Aslan, 'Davamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır'

Zeyid Aslan, 'Davamızın lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır'

Tokat Eski Milletvekili Zeyid Aslan, Tokattan.com'da yayınlanan habere tepki gösterdi. AK Parti'nin Türkiye'nin partisi, liderinin de bu davaya ömrüne vakfeden Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ifade eden AK Parti Aslan, 'Siyasete Recep Tayyip Erdoğan'la başladık, onunla bitiririz. Bunun dışında ne siyaset düşünürüz ne de başka bir yol' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

www.tokattan.com haber sitesinde yer alan bir haber üzerine Gazeteci Yazar  Musa Özdemir’e açıklamada bulunan Zeyid Aslan, “Bizim Tokat’ta görünmemiz arayış içerisinde olduğumuz anlamına gelmez. Bizim Tokat’ta bulunmamız Tokat’a, Tokatlıya verdiğimiz değer ve ahde vefadandır. Tokat’ın sorunlarına çözüm aramak, Tokat için güzel olan ne varsa arkasında durmak, bizim görevimizdir. AK Parti Genel Merkezinin tarafımızı izlediği, markaja aldığı safsatası, iddiası herkesten çok beni üzer. Bir gazeteci bir iddiada bulunuyorsa, bunu belgelendirmek, ispat etmek zorundadır. Aslı astarı olmayan iddialar ortaya atmak, gazeteciliğin etik kurallarına sığmaz” ifadelerini kullandı.
 
 
Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin lideri olduğunu ifade eden Zeyid Aslan, “Biz yola Sayın Cumhurbaşkanımız ile çıktık. Ne görev verildiyse elimizden geldiğince layıkı ile yapmaya çalıştık. Görev verilmediyse de bir nefer gibi bu dava için çalışmaya devam ettik. Bu durumun dışında ne siyaset düşünürüz, ne de başka bir yol. Herhangi bir arayışımız da yoktur. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu davanın lideridir biz de liderimizin yolundan gider, dim dik arkasında dururuz. Şimdiye kadar asla hasabi tavırlar ve planlar içinde olmadık. Bundan sonra da tavrımız harbidir ve Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]