• 0

23 Aralık 2019, 12:30 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Entegre su projesinde ihale sürecini tamamladık'

Başkan Özcan, 'Entegre su projesinde ihale sürecini tamamladık'

Tokat'ın Niksar ilçesi Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçenin alt yapı sorunlarını tamamen ortadan kaldıracak olan Entegre Su Projesinin ihalesini tamamladıklarını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan Entegre Su Projesinde ilk uygulamanın Mart-Nisan aylarında yapılacağını söyledi. Başkan Özcan açıklamasında, "İlçemizin alt yapı problemlerini tamamen ortadan kaldıracak olan Entegre Su Projemizde ihale sürecimizi tamamladık. Geçtiğimiz dönemden bugüne kadar büyük bir titizlikle çalıştığımız projede ülke genelinde birçok il ve ilçeyi geride bırakarak projemizi ihale ettirdik.
 
 
İhalenin tamamlanmasıyla onay süreci için dosyamızı Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonuna gönderdik.Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan Entegre Su Projesinde ilk uygulamanın Mart-Nisan aylarında başlanmasını planlıyoruz. İlçemize hayırlı olsun" dedi.

DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]