• 0

24 Ocak 2020, 10:50 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Erbaa'da 5 yıl sonra ilk kent konseyi toplantısı

Erbaa'da 5 yıl sonra ilk kent konseyi toplantısı

Tokat'ın Erbaa ilçesinde kent konseyi, 5 yıllık aranın ardından yeniden toplandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa Kent Konseyi 5 yıl sonra ilk toplantısını yaptı. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Başkanlığında yapılan toplantıya kurum müdürleri, sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşları, muhtarlar, vakıf ve dernekleri temsilcileri katıldı. Erbaa Kent Konseyinin başkanlığına Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl seçildi.
 
 
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada "Öncelikle Kent Konseyimizi 5 yıl aradan sonra yeniden hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Konseyimizin kuruluş amacında da yazdığı gibi amacımız, kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmektir" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Erbaa
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]