• 0

09 Şubat 2020, 14:27 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP'li Bulut, 'Küresel çetelerin planlarını boşa çıkarıyoruz'

MHP'li Bulut, 'Küresel çetelerin planlarını boşa çıkarıyoruz'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, 'Biz cumhur ittifakı sarsılmamalıdır, dedikçe FETÖ'cüler, PKK'lılar rahatsız oluyor' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 51. yılı dolayısıyla  MHP Tokat İl Başkanlığı tarafından 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında 2019 değerlendirme ve 2020 vizyon toplantısı yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını MHP Tokat İl Başkanı Ömer Çetin yaptı. Etkinlikte konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP’nin asırlarca üç kıtada hüküm sürmüş Türk milletinin 21. yüzyıl yürüyüşünün, milli diriliş ve milli uyanışının sembolü haline geldiğini ifade ederek, “51 yıllık Türk siyasetinde ülkemizden ve Türk milletinden yana duruş belirten partimizin kurucu Genel Başkanı Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimiz, partimizin kurucular kurulu, teşkilatlarımızın her kademesinde görev almış ve isimlerini buradan tek tek sayamayacağımız tüm partililerimizi, ülküdaşlarımızı rahmetle ve minnetle anıyor, dua ve Fatihalarla yad ediyoruz” dedi.
 

TUZAKLARI BOŞA ÇIKARIYORUZ

MHP’nin ülkenin dengesi ve siyasi yörüngesi olduğunu ifade eden  Yücel Bulut,  MHP'nin koskoca bir coğrafyaya kurulan bütün tuzakları ısrarla ve inatla, vazgeçmeksizin boşa çıkartan siyasi duruşun adı olduğunu kaydetti.

CUMHUR İTTİFAKI SARSILMAMALI

Konuşmasında cumhur ittifakına, cumhur ittifakının önemine değinen MHP’li Bulut, “Biz cumhur ittifakı sarsılmamalıdır, dedikçe bazıları rahatsız oluyor. Değerli arkadaşlar milletimizin üzerinde türlü türlü oyunlar oynanıyor. Darbe girişimi ile bir şekilde bu ittifakı eline almaya çalışan, ülkeyi ele geçirmek iste Fetullahçı ve küreselci çete var. Ne pahasına olursa olsun, size bu memleketi teslim etmeyeceğiz, diyen vatanseverler var. Anadolu’nun birliği ve beraberliği selameti için bu ittifakı yaşatmak mecburiyetindeyiz. Hataların, eksiklerin hepsinin farkındayız. Ama bizler dava adamıyız. Nefsini ezmeyen hiçbir rabbimin kulununda dava adamı olma şansı yok. Dava adamı olmayanın da MHP’li olma şansı yok. Sizi rahatsız eden bazı şeyler bizleri de rahatsız ediyor olabilir.  Bugün içinde bulunduğumuz şartlar gereğince gidecek hiçbir yerimiz yok. Fetullahçı Amerikan, İngiliz işbirlikçisinin, PKK’lının tüm dünyada gideceği yer var. Tüm dünya misafir ediyor onları. Sizin gibi tertemiz Anadolu insanın Edirne Kapıkulu’den sonra gidebileceği hiçbir yer yok. Bu vatan coğrafyasını ya ayakta tutacaksınız ya sahip çıkacaksınız. Ecdadınızın yaptığı fedakarlığın onda birini yapacaksınız, savaşmayacaksınız. Fikren savaşacak her önüne gelene diyeceksiniz ki ‘Ben MHP’li olarak doğru yerde duruyorum, benim duruşumdan PKK rahatsızsa, FETÖ rahatsızsa, Kandil rahatsızsa demek ki doğru işler yapıyorum' diye haykıracaksınız. Savaş günümüz şartlarında bu şekilde yapılıyor” diye konuştu.
 

MHP TAM KADRO KATILDI

Toplantı MHP’li Bulut’un konuşmasının ardından basına kapalı olarak devam etti. Toplantıya Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat İl, ilçe ve belde teşkilatları kademelerinde görevli teşkilat mensupları, MHP'li belediye başkanları, il ve belediye genel meclisi üyeleri katıldılar.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]