• 0

18 Şubat 2020, 13:33 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

PTT'den Tokat TSO üyelerine indirim

PTT'den Tokat TSO üyelerine indirim

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası(TTSO) ile PTT Tokat Başmüdürlüğü arasında kargo hizmetlerinin indirimli gönderilmesi konusunda protokol imzalandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

PTT Tokat  Başmüdürlüğünde düzenlenen imza programına TTSO Başkanı Ali Çelik, TTSO Meclis Başkanı Dursun Sansar, Genel Sekreter Sinan Erdil, PTT Tokat  Başmüdürü Muhterem Demir katıldı.
 
 
 Ali Çelik oda üyelerinin PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanabileceğini söyleyerek, "Tokat Ticaret odası üyesi olan firmalar PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanacaktır. Bu yapılan protokol ile bankacılıktan kargoya, elektronik postadan E- ticarete ve sanal mağazacılığa kadar birçok hizmetten avantajlı olarak faydalanacaktır. Yaptığımız iş birliği dinamik bir alt yapıya sahip olmakla beraber bu iş birliğini avantajlarımıza göre güncelleyip üyelerimize daha fazla hizmet sunacağız. Anlaşmanın her iki kurum için hayırlı olsun. Odamız ile PTT arasında yapılan protokol, üyelerimize daha kaliteli hizmetler sunacaktır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.092 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]