• 0

19 Şubat 2020, 13:26 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Soruyoruz, dinliyoruz, birlikte karar veriyoruz'

Başkan Eroğlu, 'Soruyoruz, dinliyoruz, birlikte karar veriyoruz'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gülbaharhatun Mahallesi ve Yarahmet Mahallesi'nde incelemede bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroplu, teknik ekibiyle birlikte mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Eroğlu Gülbaharhatun Mahallesi ve Yarahmet Mahallesi'nde incelemede bulundu.  
 
 
Ziyaret sonrası yatığı açıklamada  Başkan Eroğlu, "Bugün mesaimize mahalle ziyaretlerimizle başladık. İlk olarak Gülbaharhatun Mahallesi'nde muhtarımız ve teknik ekibimizle birlikte sokak sokak incelemelerde bulunarak, ilgili notlarımızı aldık. Burada vatandaşlarımız ile hasbihal ediyoruz. Onlara soruyoruz, dinliyoruz, birlikte karar veriyoruz. İkinci Mahalle ziyaretimizi ise  Yarahmet Mahallesi'nde muhtarımız eşliğinde gerçekleştirdik. Mahalle ziyaretlerimiz sırasında bizleri yalnız bırakmayan değerli komşularımıza teşekkür ederim" dedi. 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]