• 0

24 Şubat 2020, 11:45 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, canlı bağlantı ile anında çözüm üretiyor

Başkan Eroğlu, canlı bağlantı ile anında çözüm üretiyor

Mahalle ziyaretlerine devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, vatandaşlarla birebir görüşerek onların istek ve taleplerini dinliyor, anında çözüm üretiyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Devegörmez ve Soğukpınar Mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Eroğlu, Soğukpınar Mahallesi Dokuztaşlar Caddesinde ikamet eden Halil İbrahim Yazıcı’nın isteğini yerinde inceleyerek, konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaraş’ı telefonla görüntülü aradı, canlı bağlantıyla bilgi aldı.
 
Dokuztaşlar Caddesi’nde evinin bulunduğu alandaki imar konusuyla ilgili Başkan Eroğlu’ndan talepte bulunan Halil İbrahim Yazıcı, Başkan Eroğlu’nun görüntülü telefon görüşmesi ile konunun açıklığa kavuştuğunu belirterek, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkürlerini iletti.
 
Belediye Başkan Yardımcısını arayarak ilgili bölgeyi gösteren ve konu hakkında görüşen Başkan Eroğlu, sorunları bizzat yerinde çözmeye gayret ettiklerini belirtti.
 
 
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “42 Mahallemizin tamamını ziyaret ederek, vatandaşlarımızla görüşüyor, onların istek ve taleplerini muhtarımız ve teknik ekibimizle yerinde inceliyoruz. Bugün de Soğukpınar Mahallesi ziyaretimiz sırasında bizlere taleplerini ileten Halil İbrahim Yazıcı abimizi hanesinde ziyaret ederek, isteğini dinledik ve konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcımızdan bilgi aldık. Bizim görevimiz halkımıza gönülden hizmet etmektir. Gönül; azimdir, gayrettir. Tokat’ımız için gönülden hizmet etmeye gayret ediyoruz. İnşallah 2020 yılında daha güzel bir Tokat'ı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]