• 0

13 Mart 2020, 16:16 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Vatandaşlarımızın içi rahat olsun'

Başkan Eroğlu, 'Vatandaşlarımızın içi rahat olsun'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Belediyenin koronavirüse karşı aldığı tedbirler hakkında açıklamalarda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kentte koronavirüs ile ilgili yapılacak çalışmalarla ilgili basın toplantısı düzenleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, halkı tedbirli olmaları konusunda uyardı.
 
 
Tokat’ta her türlü tedbirin alındığını ifade eden Başkan Eroğlu, "Bugün koronavirüs ile ilgili gerek ülkemizde yapılan bir dizi çalışmalar ve tedbirler, gerekse Tokat ölçeğinde yerelde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili vatandaşlarımızı bilgilendirmek maksadıyla bir araya geldik. Bu sabah itibariyle de yapılacak olan çalışmalarla ilgili organizasyon toplantılarımızı da gerçekleştirmeye başladık. İlgili arkadaşlarımızı da şu anda arazide şehrimizin sokaklarında, caddelerinde görevlendirdik ve hızlı bir şekilde Tokat’ta gerekli tedbirler alınıyor, herkesin içi rahat olsun. Şehrimizde her türlü tedbirler, önlemler alınmakta. İnşallah herhangi bir olay vuku bulmadan bu süreci atlatacağımıza inanıyorum. Hamdolsun baktığımızda başta Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere tüm bakanlıklarımız ve cumhurbaşkanlığımız olayın ilk çıktığı andan itibaren çok yoğun bir şekilde tedbirler alıyor. Daha birkaç gün öncesine kadar da Türkiye’mizde virüse dair bir bulguya rastlanmamıştı. Şu anda Sağlık Bakanımızın yaptığı açıklamalara göre iki vatandaşımızda sonuçlar pozitif çıktı. Ama baktığımız zaman okullarımızın, üniversitelerimizin tatil edilmesi, dün geceden itibaren bütün illere ve ilçelere Çevre ve Şehircilik Bakanlığından gelen genelge doğrultusunda yapılacak olan çalışmalar hastalığın ülkemizde yayılmasını önleyecek inşallah" diye konuştu.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]