• 0

14 Mart 2020, 00:18 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Başkan Hançerli başardı

Başkan Hançerli başardı

Avcılar Belediye Başkanı Avukat Turan Hancerli, İBB Mart ayı meclis toplantısının 2. oturumunda Avcılar halkının beklediği imar plan notu değişikliği ile ilgili maddenin imar komisyonunda oy birliği ile kabul edildiğini duyurdu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AVCILAR İMAR PLAN NOTU DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI
 
Hançerli yaptığı açıklamada, aylardır süren çabalarımız sonucunda, hak kaybına uğrayan Avcılar’lı hemşerilerimizin haklarını, İBB Meclisi'nin onayı ile iade aldık. İnsan yaşamını savunan talebimizi, partiler üstü bir tavır göstererek oy birliği ile kabul ettikleri için başta İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu olmak üzere İBB Meclisi'ne ve İBB İmar Komisyonuna teşekkür ediyorum.
 
Plan notları Avcılar meclis üyelerinin tümünün imzalarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi imar komisyonuna  gelmişti. Avcılarda yaşayan vatandaşlar daha önceki yıllarda hak kazandıkları imar değişiklikleri planlara işlenmediği için mağdur idiler. Bu mağduriyet Avcılar'da depremden hasar görmüş binalar da dahil yapıların yenilenmesi konusunda bir engel teşkil ediyordu. Bu değişiklik hak kayıpları olmadan Avcılar'da binalar çok daha hızlı yenilecek.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]