• 0

19 Mart 2020, 10:43 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Gökay, Koruluk köyünde incelemelerde bulundu

Kaymakam Gökay, Koruluk köyünde incelemelerde bulundu

Tokat'ın Turhal İlçesi Kaymakamı Ali Gökay, Koruluk köyünde inclemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Kaymakamı Ali Gökay, Koruluk köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 
Koruluk köyünü ziyaretinde köy muhtarı Fatih Kaplan’dan köy hakkında bilgiler alan Kaymakam Gökay, daha sonra Kaymakamlık Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İlçe Özel İdaresi tarafından Yazıtepe, Çamlıca ve Dazya köylerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve yetkililerden bilgiler aldı.
 
Kaymakam Ali Gökay’ın köy ziyaretlerinde İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Tuncay Arpacıoğlu’da hazır bulundu.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]