• 0

22 Mayıs 2020 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP'li Bulut ve Karagöl'den, Bakan Kurum'a ziyaret

MHP'li Bulut ve Karagöl'den, Bakan Kurum'a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u makamında ziyaret ederek Erbaa ilçesi ile ilgili projeleri görüştü.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti. Bulut ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Erbaa Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl'le Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Bey'i ziyaret ederek, Erbaa'ya ilişkin projeleri konuştuk. Yapıcı tavrı ve sunduğu katkı için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
Belediyelerin hizmet sunumu ve projelerine büyük önem verdiklerini ifade eden Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Yerel yönetimler son dönemde her zamankinden daha da önemli hale geldi. Koronavirüs pandemisiyle birlikte şehirlerin sağlıklı yaşam yerleri olması noktasında yerel yönetimlere de büyük işler düştüğü anlaşılmıştır. Klasik yerel yönetim hizmetlerine yeni yönetim hizmetleri de eklenmiştir. Belediye Başkanlarımız salgın hastalık döneminde son derece önemli işler başarmışlardır. Önemli olan bu hizmetleri sürekli hale getirmektirö ifadelerini kullandı.
 
Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğinin altını çizen Yücel Bulut, "Sıkıntılar el birliği ile aşılacaktır. Salgın hastalığı yendikten sonra ortaya çıkan ekonomik, sosyal ve psikolojik sorunların üstesinden gelmemiz gerekiyor. Bunu da devlet, vatandaş ve yerel yönetimler birlikte aşacağız" diye konuştu.
 
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl de ziyaretle ilgili olarak Bakan Kurum ve Milletvekili Bulut'a teşekkür etti.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]