• 0

02 Haziran 2020, 17:36 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Eğitim Bir-Sen'den Vefa Sosyal Destek Grubu'na ziyaret

Eğitim Bir-Sen'den Vefa Sosyal Destek Grubu'na ziyaret

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No'lu Şube Başkanı Şaban Ceylan ve Şube Başkan Yardımcıları Bahri Bayır ve Ayşe Köprülü, Tokat Valiliği bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerini yerlerinde ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak ve Vefa Sosyal Destek Grubu'nda görev alan personellerden bilgi aldılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak ”Koronavirüsle mücadele kapsamında, Valiliğimizin koordinesinde, Vefa Sosyal Destek Grubunun, 7/24 hizmet verdiklerini  çok güzel çalışmalar yapıldığını belirterek ,korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan, yalnız yaşayan veya kimsesi olmayan  vatandaşların sağlık başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarının, gıda, pandemi destek paralarının dağıtımı gibi bir çok alanda Vefa Sosyal Destek Grubu’nun çalışmalarını özveriyle sürdürdüğünü ve bu işi yaparken de gerçekten isteyerek, severek  görevlerini yerine getirdiklerini  belirtti.
 
Eğitim Bir-Sen Tokat 1 no’lu Şube Yönetimine bu ziyaretin kendileri için çok anlamlı olduğunu, bu tür motivasyon ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek tüm çalışanları adına teşekkür ederim.” dedi.
 
 
Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan,  Tokat Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerinin çok önemli ve güzel bir hizmeti yerine getirdiğini , herkesin evinde kendisini muhafaza ettiği şu zorlu süreçte Vefa Sosyal Destekte görevli personelin devletin eli ayağı, devletin gülen yüzü olduğunu ve  cansiperane bir şekilde görev yaptıklarını ifade etti.
 
Memur-Sen olarak bu zorlu süreçte toplamda 4.000.000 tl yi bulan bir yardımla  “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına destek olduklarını belirtti.
 
Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan, “Vefa Sosyal Destek Grubunun, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırdığını, milletin her türlü ihtiyacında devletinin yanında olduğunu hissettirdiğini, gece gündüz vatandaşımızın yanında olduklarını bu yönüyle milletin duasını almakta ve gönüllere dokunduklarını ifade etti.”
 
Ceylan, bu kutsal görevde, çalışmalarda emeği geçen Vefa Sosyal Destek Ekiplerine, eğitim camiası ve sendikam adına teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]