• 0

29 Temmuz 2020, 17:28 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

Murat Tuncel, 'Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik'

Murat Tuncel, 'Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik'

Kısıtlı bütçeye rağmen çok önemli hizmetlere imza attıklarını belirten Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tunçel, 'Bir bayram öncesi hemşerilerimize güzel haberler vermek nasip oldu. Belediyemizin araç filosunu da güçlendirdik. Sözlerimizi tutuyor ve güzel ilçemize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

BAŞÇİFTLİK ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİ
 
Yerel yönetimler olarak hizmet vermenin en önemli dayanak noktasının araç filosu olduğunu ifade eden Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tunçel, “Belediyemiz hizmet aracı filomuza bir araç daha kattık. Çevre Bakanlığımız tarafından finanse edilen yeni Çöp aracımızı teslim alarak ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar araç filomuza 2 Çöp aracı, 1 Vidanjör, 1 yol süpürme aracı, 2 adet JSB Kepçe, 2 adet minibüs, 2 adet otobüs, 1 adet cenaze n akil aracı, 1adet ilaçlama aracı 2 adet hizmet aracı panel an, 1 adet itfaiye aracı kazandırdık. Bu araçları almamızda emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Teşkilatı olmak üzere Sayın Milletvekillerimiz Av. Yusuf Beyazıt, Av. Özlem Zengin, Av. Mustafa Arslan’a teşekkür ediyoruz. Allah tüm araçlarımız kaza bela vermeden hizmet etmeyi nasip etsin. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
 
 
DÜNYADA YAŞARKEN GÖRÜLECEK YER: BAŞÇİFTLİK
 
Kartpostallık doğası ile Türkiye’nin önemli yayla turizm merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerlediklerini anlatan Murat Tunçel, “Kayak merkezimizle, yaylalarımızla insanlarımıza, Tokat’a, Türkiye’ye hizmet sunuyoruz. İmkânlarımız genişledikçe yaptığımız hizmetler de artıyor. Yeni çöp aracımızla çevre temizliğine daha da imtina edeceğiz. Başçiftlik’e gelenler dünya gözü ile gördüklerinin mutluluğunu yaşayarak geri döneceklerdir” şeklinde konuştu.
 
SÖZ VERDİK YAPIYORUZ
 
Yol çalışmalarının önemine dikkat çeken Murat Tunçel, “İlçemiz girişinden çıkışına kadar olan yaklaşık 2 km lik Karayollarına ait olan kısmı sayın vekilimiz Medarı iftarımız Av Yusuf Beyazıt’ın çabaları sonucu sıcak asfalt yapımına başlandı. İlçemiz Merkezi üst yapımız ara sokaklar dahil tamamen yenilenerek üst yapımız yenilenmiş oldu. Emeği geçen başta Sayın vekilimize çalışan Personelimize bu süreçte sabır gösteren tüm halkımıza teşekkür ederiz” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]