• 0

05 Ağustos 2020, 16:12 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Organize sanayi bölgeleri (OSB) yatırımları ele alındı

Organize sanayi bölgeleri (OSB) yatırımları ele alındı

Organize Sanayi Bölgelerine (OSB) yapılacak olan yatırımlar, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Tokat Merkez Organize sanayi bölgesine yapılacak olan arıtma tesisi ile, Erbaa, Niksar, Zile, ve Turhal Organize Sanayi Bölgelerine yapılacak olan altyapı yatırımları değerlendirildi.
 
Tokat OSB’ye yapılacak olan arıtma tesisinin fizibilite ve proje çalışmalarının bir an önce tamamlanmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çok hayırlı, çok güzel bir iş olacak. Şimdiden emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Vali Ozan Balcı sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizim amacımız Tokat’a katkı sağlamak. Sanayicinin üreticinin dostuyuz. Üretime ve çalışanlara katkı sağlayacağız. Aynı zamanda çalışanlarımızın sosyal gereksinimlerini destekleyeceğiz.  İşlerimizi hep birlikte aşkla, şevkle adaletle yapacağız. Üretime ve istihdama hep birlikte çözüm üretiyoruz.” dedi.
 
Gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, OKA Koordinatörü Mehlika Dicle, OSB Müdürü Ayhan Yılmaz ile  proje yürütücüleri katıldılar.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]