• 0

10 Ağustos 2020, 12:10 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Kaymakam Hülya Yavuz Cimitekke Belediyesi'ni ziyaret etti

Kaymakam Hülya Yavuz Cimitekke Belediyesi'ni ziyaret etti

Reşadiye Kaymakamı Hülya Yavuz dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle Cimitekke Belediyesi'nde Kurulan Halk Pazarını Cimitekke Belediyesi Belediye Başkanı Kaya Gül ile birlikte ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Halk Pazarını beraber gezen Reşadiye Kaymakam Hülya Yavuz ve Cimittekke Belediye Başkanı Kaya Gül sosyal mesafe ve maske uygulamasını yerinde inceledi. Uygulanan kurallar konusunda Başkan Kaya Gül’den bilgi alan Kaymakam Hülya Yavuz Kurallara hassasiyet ile uyulması gerektiğini ve bu görevinde belediye ye düştüğünü söyleyerek kurallara harfiyen uyan pazar esnafına, güvenlik güçlerine, Cimitekke halkına ve Belediye Başkanı Kaya Gül’e teşekkür etti.
 
 
Buradaki incelemelerini tamamlayan Kaymakam Yavuz Polat daha sonra yapımı devam eden Halaçlı ile Hebüllü arasındaki yolu yerinde inceleyerek Belediye Başkanı Kaya Gül’den bilgi aldı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]