• 0

17 Kasım 2020, 12:58 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Büyük yatırım, 'Niksar Entegre Su Projesi'

Büyük yatırım, 'Niksar Entegre Su Projesi'

Niksar'ın içme suyu ve atık su şebekelerinin, su depolarının tümden yenileneceği, Cumhuriyet tarihimizin tek kalemde en büyük yatırımları arasında yer alan "Niksar Entegre Su Projesi" hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Özellikle, sağlık için son derece zararlı olan 35 yıl önce döşenmiş, asbest boruların, hijyenik kaliteli borularla değiştiriliyor olması apayrı bir önem ve değer arz ediyor. Kaynaktan mutfağa kadar, hat ve şebeke kayıplarının ortadan kaldırılmasıyla, su zayiatının da önüne geçilecek. Proje tamamlandığında, daha sağlıklı bir kent yaşamına kavuşulacak.

Başta Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan olmak üzere tüm emeği geçenlere, katkı sunanlara, yüklenici firmaya ve çalışanlarına teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyoruz.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.121 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]