• 0

17 Kasım 2020, 23:25 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Milletvekili Bulut'tan Güryıldız'a ziyaret

Milletvekili Bulut'tan Güryıldız'a ziyaret

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat merkeze bağlı Güryıldız beldesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Mustafa Özer ve vatandaşlarla sohbet etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Güryıldız’daki belediye çalışmaları hakkında bilgi alan ve beldede yapımı devam eden Cami inşaatını da yerinde inceleyen MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Belediye Başkanımız özverili bir şekilde güzel beldemizde çalışmalar yürütmektedir. Kendisini ve ekibini tebrik ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ziyaretimiz vesilesi ile vatandaşlarımızın görüş ve taleplerini de dinleme imkanı bulduk. Beldelerimizin, köylerimizin göç vermemesi adına Belde Belediyelerimizin çalışmalarını önemsiyoruz” dedi.
 

Güryıldız Belediye Başkanı Mustafa Özer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Beldede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Özer, öncelikle içme suyu konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi. Dağdan gelen içme sularının toplandığı merkezi yenilediklerini kaydeden Başkan Özer, içme suyu projesini tamamladıklarını ve 850 abone bağlantısını gerçekleştirdiklerini anlattı.
Yol bakım çalışmalarını da önemsediklerini, beldenin girişindeki köprünün genişletildiğini ifade eden Mustafa Özer, yolların bakımı ve temizliği konusunda hassas davrandıklarını kaydetti.
Bağ arazilerinin sulanması için 1600 metrelik mesafeden borular döşeyerek su getirdiklerini ve bağların sulanmasını sağladıklarını anlatan Güryıldız Belediye Başkanı Mustafa Özer, “Vatandaşlarımızın sıkıntılarını imkanlarımız ölçüsünde çözmeye çalışıyoruz. Onların mutlu günlerinde yanında olduğumuz gibi, kederleri günlerinde de yalnız bırakmıyoruz. Beldemize ayrıca yeni bir cenaze nakil aracı sağladık” diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]