• 0

20 Kasım 2020, 14:21 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Kaymakamı Melikşah Aydın köyleri ziyaret ediyor

Artova Kaymakamı Melikşah Aydın köyleri ziyaret ediyor

Artova Kaymakamı Yusuf Melikşah Aydın Taşpınar ve Boyunpınar köylerini ziyaret ederek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakamı Yusuf Melikşah Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Yener Çetintaş ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Süer ile birlikte ilçeye bağlı Taşpınar ve Boyunpınar köylerini ziyaret etti.

Kaymakam Aydın, köylerin durumları hakkında muhtarlardan ve yetkililerden bilgi aldı. Vakıf tarafından belirlenen hanelere ziyaret gerçekleştirilirken, Boyunpınar Köyü'nde bulunan mağaralar gezildi.

Artova Kaymakamı Yusuf Melikşah Aydın mağaralar hakkında köy muhtarından ve yetkililerden bilgi aldı. Kaymakam Yusuf Melikşah Aydın daha sonra, köy camilerini ve şehit kabristanlıklarını da ziyaret ederek, düzenlenmesi ve bakım gereken yerleri inceleyerek gerekli talimatları verdi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.105 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]