• 0

09 Şubat 2021, 06:15 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Demirkol, 'Üstlendiğimiz görevin hakkını vereceğiz'

Demirkol, 'Üstlendiğimiz görevin hakkını vereceğiz'

Tokat siyasetinde son dönemlerde adından en çok söz ettiren Fatih Demirkol, İYİ Parti Teşkilat Başkan yardımcısı olarak atandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Fatih Demirkol İYİ Parti'de Teşkilat Başkan Yardımcısı oldu

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın tarafından yeni görevi tevdi edilen Fatih Demirkol daha önceki dönemde yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevinde de bulunmuştu.

Atama ile ilgili olarak açıklamada bulunan Fatih Demirkol, “Şahsımıza tevdi edilen görev büyük sorumluluk istiyor. Bize bu görevi layık gören başta İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ve Teşkilat Başkanımız Koray Aydın’a teşekkür ediyorum. Bize verilen görevi hakkıyla yapmak için üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmak için elimden geleni yapacağım” ifadesini kullandı.
 

TEMEL AMACIMIMIZ İYİLİKTİR

Türkiye’nin yol ayrımında olduğunu, siyasetin bir korku tünelinde olduğunu böyle bir dönemde aktif bir görev üstlenmenin zorluğuna işaret eden Fatih Demirkol, “Şu anda ülkemizde yapılan ayrıştırıcı siyaset anlayışına karşın biz birleştirici bir anlayışla yolumuza yürüyeceğiz. Biz bir koltuğu elde etme ve bırakmama üzerine bir siyaset yapmayacağız. Hiçbir zaman bizden sonra Nuh tufan demeyeceğiz. Biz iyilik üzerine kurulan bir siyasi yapılanmayız. Temel amacımız iyiliktir, temel amacımız Türkiye’dir. Bu durumun özellikle bilinmesini istiyorum. Biz bölen, ötekileştiren bir yapıyı değil, birleştiren, bütünleştiren bir yapıyı getireceğiz” diye konuştu.

GERÇEK GÜNDEMİMİZ TÜRKİYE’NİN SORUNLARIDIR

Türkiye’nin salgın hastalığın da etkisiyle yoksullaştığını, gençlerin işsiz kaldığını, esnaf ve sanatkârın yok olduğunu anlatan İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol, “Artık Türkiye’nin kavgayla geçirecek vakti yoktur. Türkiye’nin projeler üretmeye ihtiyacı vardır. Suni gündem maddeleriyle geçirdiğimiz her gün kaos ortamının artması anlamına gelir. Köylerimiz ıssızlaştı. Beldelerimiz ortadan kalktı. İlçelerimiz köyleşti. Bizim şimdi bunları konuşma zamanımızdır. Bir kalkınma, kültür ve yeniden yapılanma iklimini ortaya koymamız gerekiyor. Gazetecileri, siyasetçileri döverek, tehdit ederek ülkeyi kurtaramazsınız. Biz ülkemizin gerçek gündemini tartışmak istiyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]