• 0

17 Şubat 2021, 15:09 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

İşadamı Ünal Demir, yol ve köprü yaptı, Başına gelmedik kalmadı

İşadamı Ünal Demir, yol ve köprü yaptı, Başına gelmedik kalmadı

İşadamı Ünal Demir, köylülerin yıllarca eksikliğini çektiği yol ve köprüyü yaptığı diye cezalandırıldı. Mahkeme açılan bir dava sonucunda yapılan köprünün yıkılmasını ve yolun eski haline getirilmesine karar verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
“Yol, köprü medeniyettir, özlemdir, kavuşmaktır” diyerek yola çıktıklarını ifade eden İşadamı Ünal Demir, “İsmailiye köyü önünden Çamköy, Gebeli, Heyvek tarafına geçiş köprüsü ve 5 km’lik bağlantı yolunu tamamladık ve açılışını 3 Kasım 2018 günü yaptık. Açılışı görkemli bir şekilde yaptık. Dualar ettik. Fakat bir şahıs tarafından açılan dava sonucu başımıza gelmeyen kalmadı” dedi.

Süreçle ilgili bilgi veren Ünal Demir, “Mahkeme kesinleşti. Yaptığımız köprü ve yol sebebiyle ceza aldık. Yolun kapatılması isteniyor. Burada bizim şahsi bir menfaatimiz olmadığı gibi, şu an bu köprü ve yoldan 20 köy ve binlerce vatandaşımız istifade ediyorlar. Kararı vatandaşlarımıza üzüntü ile duyuruyorum” diye konuştu.
 
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]