• 0

02 Mart 2021, 16:14 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Erbaa OSB'ye yeni fabrikalar geliyor

Erbaa OSB'ye yeni fabrikalar geliyor

Tokat'ın büyüyen ilçesi Erbaa'da işsizliğin azaltılmasına ve şehrin kalkınmasına yönelik yeni yatırımlar devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa Organize Sanayi Bölgesinde kurulması planlanan 10 yeni fabrikanın temel atma töreni Binali Yıldırım’ın da katılacağı törenle 5 Mart 2021 Cuma günü yapılacak.
 
Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, “Erbaa’da işsizliği en aza indirmek, istihdamı arttırmak ve Erbaa ekonomisinin daha da güçlenmesi için yaptığımız çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Covid-19 salgın sürecine rağmen Erbaa OSB’ye yatırımlar hızla devam ediyor. Yeni yatırımcıları Erbaa’mıza çekmek için tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.
 

“Temellerini atacağımız fabrikaların Erbaa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” diyen Başkan Ertuğrul Karagöl, “Erbaa’da zamanında 33 tane tuğla fabrikasının olduğu dönemlerde iş yapan, Erbaa’ya yatırım yapan girişimcilerimize çok teşekkür ediyorum.  Erbaa, Türkiye genelinde taşra ilçelerin küçüldüğü bir dönemde şehrimizin büyümesi, nüfusunun artması, yeni yatırımların yapılması bizleri mutlu etmektedir. Biz sıkıntıların çözümü noktasında buradayız. Yatırımcılarımızla el birliği ile daha müreffeh bir Erbaa için gayret edeceğiz” diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]