• 0

27 Kasım 2017, 19:36 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Erdoğan Dal Tekrar Başkan Seçildi

Erdoğan Dal Tekrar Başkan Seçildi

Türk Sağlık Sen Tokat Şubesi'nin 6'ıncı Olağan Genel Kurulu'nda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Sağlık Sen Tokat Şubesi’nin 6’ıncı Olağan Genel Kurulu'nda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçildi.
 
 
Kent merkezinde özel bir işletmede yapılan Türk Sağlık Sen 6’ıncı Olağan Genel Kurulda tek liste ile seçime giden Erdoğan Dal tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.
 
Gerçekleştirilen genel kurula Tokat MHP İl Başkanı Onur Çalışkan, Türk Eğitim Sen Tokat Şubesi Başkanı Hakan Akkaya, delegeler ve davetliler katıldı.
 
Kongrede tek liste ile tekrar başkan seçilen Erdoğan Dal konuşmasında, “Türkiye sevdamız emek için kavgamız diye çıktığımız yolda kurulduğumuz günden bugüne geçen çeyrek asırda başımızın hep dik olması bizim en önemli gurur kaynağımızdır. 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a, çözüm sürecinden toplu sözleşmelerde yaşananlara kadar duruşumuz her zaman hep aynı inancımız tam tavrımız cesur ve yüreklice, kararımız ise hep doğrudan ve ülkemizden yana olmuştur” dedi.
 
Gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda yönetim şu şekilde;
 
Şube Başkanı
Erdoğan Dal
 
Başkan Yardımcıları
Muhammet Şirin
Turgut Yetigin
Cüneyt Bozkurt
Neşe Arslan
Mustafa Karaca
Ali Arslan
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]