• 0

13 Ocak 2022, 22:38 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

MHP'li Bulut, 'Gönlümüz bir, Yüreğimiz bir, Gayretimiz bir'

MHP'li Bulut, 'Gönlümüz bir, Yüreğimiz bir, Gayretimiz bir'

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Ak Parti 22,23,24 ve 26. Dönem Tokat Milletvekili Zeyid Aslan Tokatlı iş insanı Fatih Gökdere tarafından açılan işletmenin açılışına katıldırlar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Açılışta konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Değerli İş İnsanı hemşerimiz Fatih Gökdere  tarafından hizmete sunulan işletmenin açılışına katıldık. Tokat için büyük hizmetleri olan ve emekleri her zaman hemşerilerimiz tarafından hayırla yad edilen Ak Parti Tokat Eski Milletvekili  Zeyit Arslan  başta olmak üzere Tokatlı ağabey ve dostlarımızla da bu vesileyle biraraya geldik. Allah rızık bolluğu versin" dedi.
 

"GÖNLÜMÜZDE BİR YÜREĞİMİZDE"

Yücel Bulut, "Cumhur İttifakı geçmişle gelecek arasındaki köprüdür. Türkiye sevdasının kökleşmesidir. Bizim ittifakımız Türk Milleti'nin özlemlerinin tezahürüdür. Bugün burada birkez daha bir arada ve birlik içinde olduğumuzu gösterdik. Tuttuğumuz eller, girdiğimiz gönüller, tebessümle parlayan yüzler,  içimizi ısıtan yürekler, bizlere kucak açan bedenler, dua eden ihlaslı kalpler ile gönlümüzde bir yüreğimiz de bir. Milletimize, ülkemize, gelecek nesillere karşılıksız hizmetle mükellef olduğumuzun bilinciyle duruşumuzu burada birkez daha güçlendirdik. Cumhur İttifakı halinde atacağımız her adım daha huzurlu, daha güvenli bir Türkiye'ye doğru bir yol almaktır." ifadelerini kullandı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]