• 0

01 Ocak 2018, 06:17 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

PTT Posta Pulları İle Tokat'ın Tanıtımı Yapılacak

PTT Posta Pulları İle Tokat'ın Tanıtımı Yapılacak

Tokat Belediyesi tarafından PTT İşbirliği ile bastırılan Posta Pullarında Tokat'a özgü fotoğraf ve sloganlar yer aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi tarafından PTT İşbirliği ile bastırılan Posta Pullarında Tokat'a özgü fotoğraf ve sloganlar yer aldı.
 
 
PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir Tokat Belediyesi tarafından hazırlatılan posta pullarını Belediye Başkanına teslim etmek üzere, Başkanlık Makamını ziyaret etti.
 
Tokat Belediyesine ait posta pulları Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na takdim eden PTT Tokat Baş Müdiresi Muhterem Demir ziyarette, "Gönderdiğimiz mektuplarda en önemli unsur olan pullarımızı hem yaşatmak hem de tanıtımı sağlayabilmek amacıyla Tokat Belediyemizle işbirliği içerisinde Tokat’la ilgili özel posta pullarımızı hazırladık. Tokat Belediyesi tarafından gönderilecek tüm gönderilerde bu posta pulları kullanılacak ve Tokat’ın tanıtımını sağlamış olacağız." dedi.
 
Tokat’ın tanıtımı için her platformda yer aldıklarını belirten Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise yaptığı açıklamada, "Tokat’ın tanıtımını daha iyi nasıl sağlayabiliriz, Türkiye’nin değişik noktalarına nasıl ulaştırabiliriz diye konuşurken, Belediye olarak kullandığımız posta ücretlerini pula çevirdik ve posta pullarımızda Tokat’ın tanıtımını yaptık. Posta pullarımızda Kanal Tokat Projemizi ve 900 Adımda 900 Yıllık tarihi barındırdığını ifade eden Tokat Kalesi ve çevresini kullandık. Hem Belediye olarak kendi pullarımızı kullanmış hem de Tokat’ın tanıtımına katkı sağlamış olacağız." ifadelerini kullandı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]