• 0

12 Nisan 2022, 20:37 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

İYİ Parti köy ziyaretlerinde bulundu

İYİ Parti köy ziyaretlerinde bulundu

Tokat İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü ve Yönetim Kurulu köy ziyaretlerinde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü Ramazan ayında vatandaşlar ile bir araya gelerek dertlerini dinliyor. Bu kapsamda Tokat-Tahtoba Ve Uğrak köylüleri ile bir araya gelen Başkan Karagöllü, "Umutsuzluğu umuda çevirmek için buradayız" dedi.
 
 
GÖSTERİLEN İLGİ BİZLERİ MEMNUN ETTİ VE ÇALIŞMALARIMIZDA DAHA DA CESARETLENDİRDİ

Başkan Karagöllü, "İYİ Parti olarak Millete ayar vermeye ve nutuk atmaya değil onun dertlerini dinlemeye ve çözmeye talibiz. Türkiyemiz üzerindeki  kara bulutları dağıtmak, umutsuzluğu umuda çevirmek için buraya geldik. Burada gösterilen yoğun ilgi bizleri mutlu etti ve çalışmalarımızda daha da cesaret verdi. Burada vatandaşlarımızın bazı sıkıntıları var. Yapılacak olan "Dartaş İçme Suyu Projesi" Tahtoba köylülerinin arazisinin yüzde 25'ini su altında bırakacak. Yapılacak olan proje Tokat'ın gurur veren projesidir ancak bir taraf memnun edilirken bir taraf mağdur edilmemelidir." dedi

BİZLERİ DİNLEYEN BAŞKAN HAKAN KARAGÖLLÜ'YE TEŞEKKÜR EDERİZ

Tahtoba ve Uğrak Köylüler "Dartaş İçme Suyu Projesi kapsamında tarım alanlarımızın yüzde 25'i su altında kalacak. Biz yapılan bu yatırımı önemli görüyor ve değer veriyoruz.  Artan mazot, gübre, tohum gibi tarım da kullanılan temel üretim araçlarının maaliyetlerini karşılamakta zorlanıyoruz. Bir de yapılan içme suyu projesi ile tarım arazilerimiz su altında kalacak. Bizlerin sesini duyan ve dertlerini dinleyen Başkan Hakan Karagöllü ve ekibine de teşekkür ederiz.
 
Başkan Hakan Karagöllü'de köylünün yoğun ilgisine teşekkür ederek Dartaş Barajı'nın altında kalan arazinin istimlak konusunun takipçisi olacağını söyledi. Başkan Karagöllü beraberinde İYİ Parti Belediye Meclis Grup Başkanı Haluk Acar, Hukuk İşleri Başkanı Hakkı Burak Karademir ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
 
Yakup Orakçı - Hami İşler
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]