• 0

13 Nisan 2022, 22:26 - Anasayfa // KÜLTÜR/TURİZM Haberi yazdır

Milliyet Sanat, 'Getir' ile artık 81 ilde kapınızda

Milliyet Sanat, 'Getir' ile artık 81 ilde kapınızda

Milliyet Sanat, 'Getir' ile artık 81 ilde dakikalar içinde kapınızda!...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
50 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın kültür sanat gündeminin nabzını tutan ve her geçen gün daha çok sanatsevere ulaşan Milliyet Sanat dergisi şimdi de Getir uygulamasıyla tam 81 ilde, dakikalar içinde okurlarının kapısında! Dijital dergi ve gazete uygulamalarından erişilebilen, kitabevlerinin ve marketlerin raflarında okurlarını bekleyen Milliyet Sanat ayrıca dergiyi, 0850 224 02 22 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alan okurların kapısına kadar götürüyor.
 
Türkiye’nin kültür sanata açılan kapısı Milliyet Sanat, her sayısında sanatın her alanında birbirinden özel röportaj, yazı ve haberleri okurlarına sunuyor.
 
İlk sayısını Eylül 1972’de çıkaran Milliyet Sanat, 2022’de 50. yaşını birbirinden renkli etkinliklerle kutluyor. 50. yılında aynı zamanda, daha çok sanatsevere ve özellikle gençlere ulaşmayı hedefleyen Milliyet Sanat, şimdi de Getir uygulamasıyla 81 ilde okurlarını bekliyor.
 
 
Bilgi için: milliyetsanat.com
instagram.com/milliyet_sanat
twitter.com/milliyet_sanat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer KÜLTÜR/TURİZM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]