• 0

04 Mayıs 2022, 16:31 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Almus'ta coşkulu 'Milliyetçilik Günü' kutlaması

Almus'ta coşkulu 'Milliyetçilik Günü' kutlaması

MHP Tokat Teşkilatı, Almus Orman Evlerinde muhteşem bir organizasyonla 3 Mayıs Milliyetçilik Günü düzenledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Program geleneksel hale getirilecek. MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Almus Orman Evlerinde Gerçekleştirmiş olduğumuz 3 Mayıs Milliyetçiler günü Bayramı Milletvekilimiz Yücel Bulut ve Tüm Teşkilatlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik” dedi.

Milliyetçilik Gününün önemli bir etkinlik olduğunu ifade eden MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Programının yapılmasında ev sahipliği yaparak bu özel günde bir araya gelmememize verilen Almus İlçe Başkanımız Mehmet Arslantaş ve Belediye Başkanımız Bekir Özer'e çok teşekkür ediyorum. Büyük bir coşkuyla kutladığımız Milliyetçiler Gününün gelecek yıllarda daha büyük organizasyonlara sahne olacağını şimdiden müjdeliyorum” ifadelerini kullandı.
 

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, programda yaptığı konuşmada Türkçülüğün, milliyetçiliğin Türk milletini, Türkiye Cumhuriyetini her alanda yükseltmek, ileriye taşımak olduğunu kaydederek, “Köklerimize inmek, Türklük, Müslümanlık değerlerini çok iyi tahlil etmek zorundayız. Tarihini bilmeyen, Türklük, Müslümanlık değerlerini bilmeyen bu ülkeye fayda sağlayamaz, gerçekleri göremez. Bu düzenlediğimiz gün ile bu gerçekleri herkese anlatma zorunluluğumuz vardır” ifadelerini kullandı.

Milliyetçiliğin her alanda, her gelişmede millileşmeyi gerektiğinin altını çizen Yücel Bulut, “Türkçülük, milliyetçilik her türlü yabancı tahakkümünü reddeder. Sevgi, saygı, erdem doğru sözlülük en temel hayat biçimidir. Harama el uzatmama, zorda bulunana yardım etme bir milliyetçinin erdemleridir. Erdem olmadan, ahlak olmadan, fedakarlık olmadan, ülkesi ve milleti için kendisinde vazgeçmeden milliyetçi olunmaz” şeklinde konuştu.
 

MHP Tokat İl Başkanlığının düzenlediği 3 Mayıs Milliyetçilik gününe, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP Tokat ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Tokat İl Başkanı Oğuzhan Yay, MHP’li belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, teşkilat mensupları ve davetliler katıldılar.
 
 
 
Musa ÖZDEMİR / Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]