• 0

11 Mayıs 2022, 00:58 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

Diplomatlar Birliği'nden Palandöken'e plaket

Diplomatlar Birliği'nden Palandöken'e plaket

DMW Diplomatlar Birliği Başkanı Ferhat Bozçelik ve beraberindeki heyet TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i TESK Ankara Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“PALANDÖKEN, “ESİB PROJESİ SİGORTA SEKTÖRÜ İÇİNDE ÖNEMLİ”
 
Ferhat BOZÇELİK, Diplomatlar Birliği olarak  ESİB projesine verdiği destek sebebiyle Bendevi Palandöken’e teşekkürlerini sunarak plaket takdimi yapıldı. Bozelik, ‘’Ülkemizin ve milli sermayemizin gözbebeği olan esnafımızın, güçlü ve yenilikçi ruhsa erişmesinde TESK ve Palandöken’in büyük emeği olduğundan dolayı, aziz milletimiz şahsında her zaman ayrı yere sahip olduğunu belirtti. TESK’in yerli ve uluslararası ekonomik alanda önemli bir marka olduğunu belirti. Ziyarette Diplomatlar Birliğinin üst üste 7 yıl boyunca ‘’Uluslararası İş Zirvesi’’ne evsahipliği yaptığını belirten BOZÇELİK, bu deneyimler neticesinde yabancı bir çok yatırımcının ülkemize yatırım yapmasına vesile oldukları için son derece gurur duyduklarını vurguladı’’.
 

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Diplomatlar Birliği heyetinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, ESİB projesinin sadece esnaf için değil sigorta sektörü içinde önemli bir proje olduğundan bahsetti. Bu nedenle Diplomatlar Birliği başta olmak üzere tüm destek verenlere teşekkür etti. TESK’in esnaf başta olmak üzere bir çok dinamikleri bünyesinde bulundurduğunu belirten Palandöken, ülkemize yatırım yaparak milli ekonomiye katkı sağlayan her türlü yatırımın ülekimizin geleceği için büyük önem taşıdığını söyledi.

Plaket takdiminin ardından Avrupa  Diplomotlar Birliği Başkanı Ferhat Bozçelik başkan yardımcısı Serdal Kılavuz ile birlikte TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile birlikte hatıra resmi çekildiler.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]