• 0

26 Mayıs 2022, 00:43 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

KAÇUV Genel Müdürü Kübra Avtepe göreve başladı

KAÇUV Genel Müdürü Kübra Avtepe göreve başladı

Kanserli çocuklara Umut Vakfı'nın(KAÇUV) Genel Müdürü Kübra Avtepe görevine başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda (KAÇUV) Genel Müdürlük görevine Kübra Avtepe getirildi. Mayıs ayında görevine başlayan Avtepe, KAÇUV’un yürüttüğü projeleri güçlendirmek için sürdürülebilir çalışmalara devam etmeyi ve Vakfı geleceğe taşıyacak yeni stratejiler geliştirmeyi hedefliyor.
 
KAÇUV ailesine katılmaktan büyük gurur duyduğunu aktaran Kübra Avtepe “KAÇUV 22 yıldır çocukluk çağına uygun yöntemleri gözeterek, kanser tedavisi sırasında ihtiyaç duyulan psikolojik ve sosyal gereksinimleri destekleyen bir Vakıf olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar yürüttüğü çalışmaların takipçisi de olduğum için ayrıca heyecan duyuyorum. Özel sektör ve sivil toplumda edindiğim deneyimlerle KAÇUV’un bir parçası olduğum için çok mutluyum. KAÇUV’u geleceğe taşıyacak stratejilerin belirlenmesi için çalışmalar yürütmeyi hedeflerken daha fazla çocuğa ve aileye destekte bulunmak için bitmeyen heyecan ve gücümüzle ekip olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
 
Eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler bölümünde mezun olmasının ardından yine İstanbul Üniversitesi’nde AB Siyasi Yapısı bölümde tamamlayan Avtepe, kariyerine AXA Oyak’ta Müşteri İlişkileri Uzmanı olarak başladı. TOFAŞ firmasında 15 yıl süresince İnsan Kaynaklarının her alanında çalışarak deneyim elde etti. 2010 yılında sivil toplum alanına geçerek Türk Eğitim Vakfı’nda (TEV) İnsan Kaynakları biriminin sıfırdan oluşturulması misyonunu üstlendi. Kurum içinde değişim ve organizasyonel yapılanma süreçlerini yürüttü. Son olarak TEV’i geleceğe taşıyacak uzun dönemli stratejilerin oluşturulması, entegrasyon ve kurum kültürü çalışmaları adına Kurumsal Gelişim ve Entegrasyon Yönetimi Müdürü görevini üstlendi.
 
KAÇUV Hakkında:
 
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), 2000 yılında çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kuruldu. Vakıf, çocukların tedavi süreçlerinde aileleri ile birlikte ücretsiz konaklayabilecekleri Aile Evleri ile hizmet vermektedir. Hastanelerin çocuk hematoloji ve onkoloji servislerinde ve Aile Evleri’nde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini arttıracak etkinlikler ve projeler yürütmektir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Servisi’nde başlayan faaliyetler halen İstanbul, İzmir, Bursa ve Zonguldak’ta toplam 15 hastanenin 19 servisinde sürdürülmektedir.
 
Detaylı bilgi için: www.kacuv.org
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]