• 0

27 Haziran 2022, 17:16 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Başkan Mustafa İpek, 'MHP Teşkilatları 2023 seçimlerine hazır'

Başkan Mustafa İpek, 'MHP Teşkilatları 2023 seçimlerine hazır'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' Toplantıları devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Hafta sonu Tokat ve ilçelerinde gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “MYK üyemiz ve milletvekillerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız teşkilatlarımızın seçime ne kadar hazırlıklı olduğunu göstermiştir. Emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

MHP “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları kapsamında Tokat Merkez, Yeşilyurt, Erbaa, Zile, Turhal ve Niksar ilçelerinde etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerde MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan ve MHP MYK Üyesi Ahmet Kürşat Azkur katıldılar.
 

Yapılan toplantılarla ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, “Tokat ve ilçelerinde, Liderimiz Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantılarını gerçekleştirdik Bu toplantılarımızda Türkiye’nin karşı karşıya olduğu beka sorununu tüm çıplaklığı ile hemşerilerimize anlattık. Milletvekillerimiz ve parti yöneticilerimiz Türkiye’nin karşı karşıya olduğu sorunları tüm çıplaklığıyla anlatmışlardır.
 
Toplantılarımıza katılımların yüksek olması, teşkilat mensuplarımızın heyecan ve coşkuları bizleri mutlu etmiştir. Gördük ki, 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine tüm teşkilatımız hazır” diye konuştu.
 

MHP’de şahsi gelecek kaygısının olmadığının altını çizen Mustafa İpek, “Bizler şahsi gelecek kaygısı olmaz. Bunun için ülkemizin bekasından hiçbir zaman taviz vermeyiz. Günü birlik sıkıntıları görüyoruz. Ama biz yarınları düşünüyoruz. Bunun için de siyasi dolandırıcılara asla fırsat tanımayacağız. Karamsarlığı, kötümserliği kapımızdan içeri sokmayacağız. Çünkü bizler Çanakkale’de üzüm hoşafı ile savaşan onbeşlilerin evlatlarıyız. Açlıkla, şahsi istikballe bizleri tehdit edenlere karşı, eğilmeyeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Geleceğin Lider Ülke Türkiye’si hedefimizden asla dönmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
 

Seçime hazırlıklı olduklarını aktaran Mustafa İpek, “Gelecek yıl seçim olacak. Süreç hızla ilerliyor. Cumhur ittifakının zaferi noktasında her kapıyı çalacak, her yüreğe dokunacak, her insanımızı kucaklayacağız. Tokat’ta her yere ayak basacak, her gönüle ne şart altında olursan olsun gireceğiz. Ben demeyeceğiz! Biliyoruz ki ben demek şeytanın işidir. Türkiye diyeceğiz… Kızıl Elma diyeceğiz… Her zaman önce ülkemiz diyeceğiz. Bencillik yapmayacağız. Günü kurtarma hevesinde değil, Türkiye’yi lider ülke yapma sevdasında olacağız. Ülkemize karşı kurulan kumpasları göreceğiz, görmeyenlere göstereceğiz. Susmayacağız; hedefe adım adım ilerleyeceğiz, tuzakları tane tane anlatacağız.  Verdiğimiz mücadeleyi, mücadele verdiklerimizi, mücadele azmimizi yitirmeden anlatmaya ve aydınlatmaya devam edeceğiz. Biliyorum ki, tüm dava arkadaşlarım böyle düşünüyor. Bu vesileyle programlarımıza iştirak eden herkese teşekkürü bir borç bilirim” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
 
Musa ÖZDEMİR / Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]