• 0

06 Şubat 2018, 14:44 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Yılın En'leri İstanbul'da Buluştu

Yılın En'leri İstanbul'da Buluştu

Bu sene 17. Kez düzenlenen Tokat'ın Enleri Ödül töreni, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa'ya ithaf edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bu sene 17. Kez düzenlenen Tokat'ın En'leri Ödül töreni, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa’ ya ithaf edildi. 
 
 
İstanbul’da 3 Şubat’ta gerçekleşen ve çeşitli dallarda verilen ödüller, başarılı işadamları, sosyal projeler, STKlar ile gazetecilere verildi. Ödüller belirlenirken hem sahada nabız tutuldu, hem bölgesel anketler yapıldı, hem de telefon aramalarıyla kamuoyu yoklamasıyla ödüllerin verileceği isimler belirlendi.
 
GAZETECİ İNCESOYLUER’E ÖDÜL
 
Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer’e de, bu zamana kadar yaptığı haber, köşe yazıları ve mesleki çalışmalardaki başarısı nedeniyle, Yılın En Başarılı Gazetecisi ödülü verildi.
 
İncesoyluer, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Bu ödülü dağda PKK ile sınır boyumuzda emperyalist güçlerle savaşan Mehmetçiklerimizin yanında ölümü göze alarak görev yapan kahraman gazetecilere armağan ediyorum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]