• 0

04 Ekim 2022, 15:40 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Özlem Zengin, 'Türkiye'yi aşan siyaset tarzıyla küresel güç olduk'

Özlem Zengin, 'Türkiye'yi aşan siyaset tarzıyla küresel güç olduk'

Tokat-Reşadiye ilçesinde yer alan 401 hektar alanı kapsayan Zinav Gölü Tabiat Parkı Projesinin tamamlanması ile açılışı yapıldı. Tokat Ak Parti Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, 'Türkiye'yi aşan siyaset tarzıyla küresel güç olduk' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Açılış törenine Tokat Ak Parti Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Aldemir ile İl Özel İdaresi Genel Başkanı Erol Duyum, Reşadiye Kaymakamı Talat Tabur, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz ve kurum amirleri  katıldı.
 
AK Parti olarak Anadolu topraklarında asırlardır verilen mücadeleden aldıkları güçle, binlerce yıllık tarihi birikimin, tecrübenin, ruhun ve ilhamın miras kaldığı bir anlayışla yola koyulduklarını ifade eden Zengin, kuruldukları ilk günden beri tarihten ve medeniyetten gelen şuurla hareket ettiklerini aktardı. Özlem Zengin "Hamdolsun, her gün, daha da emin adımlarla yolunda ilerleyen Ak Parti olarak milletimize hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 
İLK GÜN Kİ HEYECAN, AZİM VE İNANÇLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ
 
AK Parti'nin destan yazdığını ifade eden Özlem Zengin "Türkiye’de ezber bozan, milletin egemenliği üzerinde vesayetleri ortadan kaldıran AK Parti’nin hayata geçirdiği yatırımlar, yenilik ve benzersiz icraatlar ile hizmet destanları yazılmıştır.

AK Parti, tüm kadrolarıyla hizmet destanları yazmış, her seçimde milletinin takdirini daha fazla kazanarak, Türkiye’yi her alanda marka haline getirmiştir. Hayata geçirdiği icraatlarla hizmet çıtasını sürekli yükselterek Cumhuriyet tarihinde eşi görülmemiş bir başarı hikâyesi yazmıştır.
 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve onun davasını davası olarak gören aziz milletimizin AK Parti’ye olan desteği her zaman katlanarak devam etmektedir. AK Parti teşkilatının inanmış kadroları olarak, ilk günkü heyecan, azim ve inançla Türkiye’yi her alanda çağ atlatacak çalışmaları hayata geçirmeye devam edecektir. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm engellemelere ve zorluklara rağmen milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşacaktır. Ülkemizin ve milletimizi yarınlara daha güçlü ve güvenli bir şekilde taşıyan AK Parti; umudun ve başarının adı olmuş, Türkiye’yi dünyada çok daha önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir" ifadelerini kullandı.
 
 
AK PARTİ ÜLKEMİZİN DÜNYA SAHNESİNE ÇIKMASINDA ÖNEMLİ BİR YER ETMİŞTİR
 
AK Parti iktidarı dönemlerinin reform yılları olduğunu kaydeden Zengin "İnsan hak ve hürriyetleri, eğitim, sağlık, teknoloji ve ulaşım alanında yapılan reform niteliğinde projeler ve terörle mücadele konusunda ki kararlılık neticesinde AK Parti iktidarı milletinin teveccühünü ve özgüvenini alarak ülkesinde bölgesel ve küresel güç olma yolunda önemli bir ivme kazanmıştır. AK Parti iktidarı Ülkemizin değişiminde, kalkınmasında, dünya sahnesine çıkmasında büyük gayretler sarf etmiş, önemli projelere imza atmış, siyasi, ekonomik ve toplumsal alanlarda köklü değişimlere öncülük ederek demokrasi tarihimizde eşine rastlanmadık başarılar elde etmiştir. İşte bu istikrar, özgüven ve kararlı politika anlayışı 2001 yılında kurulan AK Partinin üst üste zaferler kazanmasının ana formülüdür" şeklinde konuştu.
 
İNSANLAR DAHA HUZURLU VE MUTLU OLUYOR

Özlem Zengin "Şehirler parklarla, doğal tabiat alanlarıyla, sularla güzel oluyor. Kişi başına düşen ağaç sayısı arttıkça, yeşil alanlar çoğaldıkça ve insanlar boş vakitlerini böylesine güzel mekanlarda canlılarla bir arada geçirdikçe daha huzurlu ve mutlu oluyorlar. Birlik ve beraberliğe bu mekanlar önemli hizmet sunuyor. İlçe halkının bir araya gelip tanışmasına, kaynaşmasına, hoşça vakit geçirerek stresten, gerginlikten uzak kalmalarını sağlıyor. Böylesine yaşam alanlarının çoğaltılması bu açıdan çok faydalı” dedi.
 
Hami İşler / Yakup Orakçı (Tokat)
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]