• 0

09 Şubat 2018, 23:31 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokkon Federasyonu Gençleri Geleceğe Hazırlıyor

Tokkon Federasyonu Gençleri Geleceğe Hazırlıyor

Tokat Konfederasyonu (TOKKON) Gençlik Kolları Başkanı Sinan Ergün, gençleri geleceğe hazırlamaya yönelik olarak etkinliklerine bir yenisini daha eklediklerini belirterek, “Güçlü yarınlar için, İngilizce, Diksiyon ve Okçuluk Kurslarımız Başlıyor” dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Konfederasyonu (TOKKON) Gençlik Kolları Başkanı Sinan Ergün, gençleri geleceğe hazırlamaya yönelik olarak etkinliklerine bir yenisini daha eklediklerini belirterek, “Güçlü yarınlar için,  İngilizce, Diksiyon ve Okçuluk Kurslarımız Başlıyor” dedi.
 
 
Tokat Konfederasyonu Gençlik Kolları, gençlerin dinamizmini harekete geçiriyor.

TOKKON Gençlik Kolları Başkanı Sinan Ergün yaptığı açıklamada, “Tokat Konfederasyonumuzun öncülüğünde, TOKKON Gençlik kollarımızın gayretleriyle gerçekleşmesi planlanan kurslarımızın alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Kurslarımız üç kategoride planlanmıştır. Yabancı dil eğitim olarak temel İngilizce kursu, kişisel gelişime ciddi katkı sağlayacağını düşündüğümüz Diksiyon kursumuz ve Spor kategorisinde Ata sporumuz Okçuluk eğitimimiz başlayacaktır. Kayıtlar, 05-15 Şubat 2018 Tarihleri arasında Tokat Konfederasyonu (TOKKON) Genel Merkezinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Başta Ülke gençliğimiz olmak üzere tüm Tokat gençliğine hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
 
 
Sinan Ergün Açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
“GÜÇLÜ TÜRKİYE GENÇLERİMİZİN FEDEKARLIKLARI İLE KURULUYOR”
 
Bugün eğer, güçlü, gelişen, yükselen bir Türkiye’den söz edebiliyorsak, bunu geçmişte atılan kararlı ve ileri görüşlü adımlara ve siz iyi yetişen gençlere borçluyuz. Gösterilen olağanüstü gayretlere, verilen onurlu mücadelelere ve ödenen bedellere borçluyuz. Genç insan, bir ülkenin güvenliğidir… Genç insan geleceğin güvencesidir… Bu gençlerimiz öyle bir milletin temsilcisi ki, geride eşlerini, işlerini, gençliklerini, sevdalarını bırakarak ölüme düğüne gider gibi giden şehitlerin evlatlarıdır… Bu vatan, bu topraklar, Çanakkale’de, Allahu Ekber dağlarında, Malazgirt’te ve daha nice savaş meydanlarında can veren gençlerle doludur… Tokatlılar da onbeşlilerin memleketidir.”
 
“GENÇLİĞİ İYİ YÖNELTEN, İNSANLIĞI İYİYE YÖNELTİR”
 
Hemşerilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekleyen Sinan Ergün, “Gençlerimizin ekonomik, toplumsal ve siyasal hayatta aktif birer birey olarak daha fazla rol üstlenmelerini arzuluyoruz. Gençlerimizi çağımızın rekabetçi şartlarına hazırlarken; onların yüksek ideallere sahip, özgür düşünceli, milli ve manevi değerlerine bağlı, yenilikçiliğin peşinde koşan, sadece tüketen değil, araştıran, üreten, teknolojiyi iyi kullanan ve yeni buluşlar geliştiren nesiller olmalarını amaçlıyoruz. Bu konuda şüphesiz en önemli görev sevgili gençlerimize düşmektedir. Türkiye’yi ileri götürecek, bugünkünden çok daha yüksek seviyelere taşıyacak güç, genç nüfusumuzdur. Şunu burada net olarak ifade etmem gerekirse; Gençliği iyiye yönelten, insanlığı iyiye yöneltir” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]