• 0

26 Kasım 2022, 21:56 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

'Terörün ve siyasi işbirlikçilerinin sesleri ve nefesleri kesilecek'

'Terörün ve siyasi işbirlikçilerinin sesleri ve nefesleri kesilecek'

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut TBMM Grup konuşmasında görevi başında şehit olan öğretmenlerimizi andı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut TBMM Grup konuşmasında görevi başında şehit olan öğretmenlerimizi anarak bölücü ve yıkıcı terörü lanetledi. Bulut konuşmasında" İnşallah terörün ve siyasi işbirlikçilerinin sesleri ve nefesleri kesildikçe, öğretmenlerimizin emeğiyle yeşerecek evlatlarımız Türkiye Yüzyılını ve milletimizin geleceğini daha emin adımlarla inşa edecektir" dedi.
 
 
MİLLETİMİZİN GELECEĞİ İÇİN TERÖR VE İŞ BİRLİKÇİLERİNİN SES KESİLMELİ

Yücel Bulut konuşmasında "Hayatlarını nesillerimizin  geleceğine vakfeden öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, bölücü terör örgütü tarafından görevi başında şehit edilen öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm şehit öğretmenlerimize Alllah'tan rahmet diliyorum. Evlatlarımıza uzanan elimiz vicdanlara seslenen dilimiz ve geleceği inşa eden hazinemiz olan öğretmenlerimizi şehit eden tüm bölücü ve yıkıcı unsurları,insanlık ve medeniyet düşmanları terör örgütlerini ve bunları himaye eden sözde insan hakları savunucusu terör işbirlikçilerini birkez daha lanetliyorum. İnşallah terörün ve siyasi iş birlikçilerinin sesleri ve nefesleri kesildikçe öğretmenlerimizin emeği ile yeşerecek evlatlarımız Türkiye Yüzyılını ve Milletimizin geleceğini daha emin adımlarla inşa edecektir" ifadelerine yer verdi.
 
HABER: HAMİ İŞLER
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]