• 0

29 Kasım 2022, 23:34 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Niksar'ı bölgenin kültür merkezi yapacağız'

Başkan Özcan, 'Niksar'ı bölgenin kültür merkezi yapacağız'

Tokat'ın Niksar İlçesi Belediye Başkanı Özdilek Özcan inşaatı devam eden kütüphane ve kültür merkezinin inşaatında incelemelerde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar'da inşaatı devam eden Kütüphane ve Kültür Merkezi inşaat alanını gezen ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Pek çok alanda olduğu gibi kültür ve sanat alanında da Niksar'ı bölgenin en güçlü kültür merkezi haline getirmek istiyoruz. Bu hedefe ulaşmak için attığımız en büyük adım ise Kütüphane ve Kültür Merkezi olacak" dedi.
 
 
Başkan Özcan sözlerine şöyle devam etti: “Niksar'ımıza kültür ve sanat alanında değer katacağına inandığımız kültür merkezimizde birbirinden farklı etkinliklere, atölye çalışmalarına, sergilere, söyleşilere yer vereceğiz. Kültür ve sanat alanında yeni projeler ile Niksar'ın adını daha ileri seviyelere taşıyacağız. İlçemiz için şimdiden hayırlı olsun. Gelişen ve değişen Niksar'ın yarınlara ışık tutacak aydınlık gençleri, azimle çalışmamızın ilham kaynaklarıdır. İlçemizde kültürel faaliyetlerin her zaman ön planda olmasını sağlayacak, gelişim ve sosyal aktiviteler ile ilçemize renk katacak olan Kütüphane ve Kültür Merkezimizin inşaat alanında değerlendirme ve incelemelerde bulunduk.''
 
HABER: HAMİ İŞLER
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]