• 0

29 Kasım 2022, 23:37 - Anasayfa // POLİTİKA Haberi yazdır

Ak Partili Zengin, 'Gelin birlikte bu yüzyılı demokrasi yüzyılı yapalım'

Ak Partili Zengin, 'Gelin birlikte bu yüzyılı demokrasi yüzyılı yapalım'

AK Parti Tokat Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin TBMM Grup toplantısında yaptığı konuşmada "Gelin Türkiye'de bu yüzyılı Demokrasi Yüzyılı yapalım" dedi

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TBMM Grup konuşmasında AK Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin önceliğin demokrasi dostluk ve barış olduğunu ancak buna cevap verilmezse ve tersine muamele olacaksa Devletin tüm gücü ile mücadele edeceğini vurguladı. Zengin konuşmasında "Elimizde gül var bu gülü sizlere uzatıyoruz. Gelin bu gülle, dostlukla, barışla bu işi yapalım. Ama eğer buna cevap verilmeyecekse eğer bunun tersi muamele olacaksa o zaman elimizde bir gürz var" dedi.
 
 
TÜRKİYE YÜZYILI ŞEFKATİN YÜZYILIDIR
 
Özlem Zengin konuşmasında "Gelin, Türkiye'de bu yüzyılı bir demokrasi yüzyılı yapalım. Elimizde gül var, bu gülü size uzatıyoruz; gelin, bu gülle, dostlukla, barışla bu işi yapalım. Ama eğer buna cevap verilmeyecekse, eğer bunun tersine bir muamele olacaksa, o zaman elimizde bir gürz var. Türkiye Yüzyılı, şefkatin yüzyılıdır. İnsanlığın vicdanının sükûta büründüğü her durumda ve her yerde, bizim sesimiz aynı gürlükte çıkmaya devam etmiştir. Şefkatin, merhametin, vicdanın rafa kaldırıldığı bir dünyanın herkes için yaşanılmaz hale geleceği inancıyla, bu mücadelemizi küresel düzeyde sürdürüyoruz. Kimlik yerine birlik siyasetini, kutuplaştırma yerine bütünleştirme siyasetini, kutuplaştırma siyaseti yerine bütünleştirme siyasetini, inkar siyaseti yerine kucaklama siyasetini, nefret siyaseti yerine sevgi siyasetini ikame edelim" ifadelerine yer verdi.
 
HABER: HAMİ İŞLER
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer POLİTİKA Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]