• 0

30 Kasım 2022, 16:08 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Kim Kimdir?' programına konuk oldu

Başkan Eroğlu, 'Kim Kimdir?' programına konuk oldu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Programı öğrencilerinin son günlerde dikkat çeken 'Kim Kimdir?' programının konuğu oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Öğrencilerin daveti üzerine programa katılan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, programın sunucusu Hicran Ölmez’in sorularını yanıtladı.
 
Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Bölümü Stüdyosunda gerçekleştirilen söyleşide programın sunucusu Hicran Ölmez isimli bölüm öğrencisi Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na Tokat için son sekiz yılda yaptıkları, Tokat’taki değişimler ve Tokat’ın dünü, bugünü, yarını konularında sorular sordu.
 
 
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat’taki değişim sorusu üzerine “Bizim için önemli olan Tokat’ın dünden daha iyi bir noktada olmasıdır ve yarın daha iyi bir noktada olması için çalışmaktır. Bunu yaparken de her zaman olduğu gibi bu gelişimin bütün Tokat olarak birlik beraberlik içinde gerçekleşmesidir” dedi. Başkan Eroğlu çalışmaya başlamadan önce iyi bir plan yapılmasının başarıyı getiren önemli etken olduğunu dile getirdi. Eroğlu “Herhangi bir konuda iyi bir karar vermek için iyi istişare etmek gerekir. Biz kararlarımızı alırken, çalışmalarımızı planlarken sokağımıza, mahallemize, şehrimize ne gibi faydalar sağlarız diye düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz” diye konuştu.
 
Yaklaşık kırk beş dakika süren söyleşi Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin Youtube kanalı Tokat Zübeyde Hanım MTAL kanalında yayına girdi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
Sani Konukoğlu; Anadolu'da sanayileşmenin öncülerinden
SANKO Holding'in Kurucusu Sani Konukoğlu, 28 yıl önce vefat etti.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]