• 0

30 Aralık 2022, 23:11 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, 'Cumhurbaşkanımız milletin sesine ses veren liderdir'

Eroğlu, 'Cumhurbaşkanımız milletin sesine ses veren liderdir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milyonların beklediği emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) düzenlemesinin detayları ilgili Beştepe'de yaptığı açıklamayı ve detaylar arasında yaş sınırlamasının olmamasını 2 milyon 250 bin vatandaş sevinçle karşıladı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu emekliliğe hak kazanan vatandaşların sevincini paylaştıklarını dile getiren bir açıklama yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Milyonların gözü, kulağı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açıklamadaydı. Yaptığı açıklama ile milyonlarca vatandaşımız emekliliğe hak kazandı. Başta Tokatlı hemşerilerimiz olmak üzere emekliliğe hak kazanan bütün vatandaşlarımızın sevinçlerini paylaşıyor; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz” dedi.
 
 
Başkan Eroğlu “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan milletimizin içinden çıkardığı ve gücünü milletimizin sevgi ve desteğinden alan bir liderdir. İlk günden bu yana bu karşılıklı sevgi, milletimizin sesini duyan, talepleri için gecesini gündüzüne katarak mücadele eden liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bir güzel haberle daha taçlanmıştır. Cumhurbaşkanımız, daima milletinin sesine ses veren bir liderdir. Milleti ile güç birliği yaparak ülkemizi geliştiren bir liderdir. Bizler de böylesine bir liderin yanında olmanın, Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. EYT düzenlemesi ile emekliliğe hak kazanan hemşerilerimiz ve vatandaşlarımızı tebrik ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]