• 0

02 Mayıs 2018, 00:12 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Erdoğan Karadağ, AK Parti'ye Tokat Milletvekilliği için başvuru yaptı

Erdoğan Karadağ, AK Parti'ye Tokat Milletvekilliği için başvuru yaptı

Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ, AK Parti Genel Merkezi'nde Tokat Milletvekilliği aday adaylık başvurusunda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“YARIM ASIRLIK BİRİKİMİMİ TOKAT’TA ZİRVEYE TAŞIMAK İSTİYORUM”
 
 
Erdoğan Karadağ, “Benim derdim Davam Tokat’tır, Türkiye’dir. Benim derdim makam mevki sahibi olmak değildir. Allah için Reisin davasına sahip çıkmak ve onu çıktığı yolda yalnız bırakmamak, yol arkadaşı dava kardeşi olmaktır... Rabbim kötülere ve davasını makama tercih eden ihanet şebekelerine fırsat vermesin. Allah kötüler ile bizleri karşılaştırmasın. Derdimiz memleket meselesi. Hadi Bismillah diyerek yola çıktık. Tokatlı hemşehrilerimizden desteklerini bekliyorum” dedi.
 
Yarım asırlık tecrübesini, Mamak Belediye Başkan yardımcılığı döneminde elde ettiği bilgi birikimini, Tokat için kullanmak istediğini aktaran Erdoğan Karadağ, “Ankara’daki ev sahibiydim. Ankara’ya gelen Tokatlılar benim için birer tanrı misafiri oldular. Elimizden geldiği kadar onları hoş tutmaya ve sorunlarını çözmeye çalıştık. Şimdi tüm bu hizmetleri taçlandırmak istiyorum. Tokat için çalışmalar yürütmek istiyorum” şeklinde konuştu.
 
“TOKAT DÜNYA ŞEHRİ OLACAKTIR”
 
Tokat’ın göç veren, fakat potansiyel olarak büyümesi gereken bir şehir olduğunu, gerek yerel yönetimle, gerekse merkezi yönetimle ilgili çalışmaların yapılması halinde Tokat’ın Dünya şehri olacağını kaydeden Erdoğan Karadağ, “Tokat bizim sılamızdır. Tokat bizim baba ocağımızdır. Tokat’taki tüm bacaların tütmesini istiyoruz. Tokat’ın köylerinin, kasabalarının, ilçelerinin ıssız kalmasını gönlümüz kabul etmez. Bin yıldır bu toprakları yurt edinen ecdadımızın emanetine sahip çıkacağız. Bunun için tokat’tan milletvekili adayı oldum. Şimdiye kadar görev yapan arkadaşlarımızın yaptıklarının üzerine katkı sağlamak için buradayım” şeklinde konuştu.
 
KARADAĞ, PAZARTESİ GÜNÜ TOKAT’TA OLACAK
 
Genel Merkeze yaptığı aday adaylığı başvurusundan sonra Pazartesi günü Tokat’ta olacağını aktaran Erdoğan Karadağ, “Günümüzde Büyükşehirlerin insanı bunaltan yapısı ise üzerinde yaşayan insanlara hiçbir zaman mutluluk vermemiştir. Büyükşehirlerin kalabalığından ve kaosundan sıkılan insanlar emekli olduklarında memleketlerine geri dönme hayali ile bir ömür geçirdiler. Fakat biz Tokat’ın ve ilçelerinin emekliler şehri olmasını istemiyoruz. Tokat’ın bir kültür başkenti, bir eğitim üsse, bir üretim merkezi olmasını istiyoruz. Ülkemin kıymetli kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak Tokat ile ilgili hedeflerimizi hayata geçireceği” ifadelerini kullandı.
 
Karadağ açıklamasını şöyle tamamladı:
 
“TOKAT İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDECEĞİZ”
 
“Allah nasip eder de milletvekili olursam, Tokat için seferberlik ilan edeceğiz. Tokat’ta doğduk, Tokat için ölmek isterim. Tokat için mücadele ettim, bu mücadelemi zirveye çıkarmak isterim. Hemşehrilerimden projelerimi hayata geçirmek için destek istiyorum. Şimdiye kadar üstlendiğim tüm görevleri alnımın akıyla yaptım, Partim uygun görürse, Tokatlılar seçerse milletvekilliğimi de en anlamlı, en verimli şekilde sürdüreceğim. Bundan kimsenin endişesi olmasın.”
 
Musa Özdemir
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]