• 0

02 Mayıs 2018, 00:12 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Erdoğan Karadağ Tokat'ta

Erdoğan Karadağ Tokat'ta

Mamak Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan ayrılarak AK Parti'den milletvekili adayı olan Erdoğan Karadağ, adaylık dosyasını Tokat İl Başkanlığına teslim etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Beraberinde bir heyetle Tokat’ta gelen Erdoğan Karadağ, Tokat İl Başkanlığını, Tokat Gençlik Kollarını, Kadın Kollarını ve teşkilat mensuplarını ziyaret etti.
 
 
Karadağ, “AK Parti’nin kuruluşundan itibaren içerisine yer aldım. Çünkü AK Parti sessiz yığınların sesiydi. 21. Yüzyılın Türkiye’nin yüzyılı olması hedefine katkı sunmak, evrensel ölçekte bir demokrasi tesisi, özgürlüklerin alanının genişlemesi, refahın büyütülmesi, en önemlisi de milletin Adamının yanında olmak için AK Partiden aday adayı oldum” dedi.
 
Büyük Türkiye ülküsü için siyaset tercihinde bulundum” diyen Erdoğan Karadağ, “Rahmetli Nurettin Topçu, yarının Türkiye’sinin kuruluşunda insanların hizmet şuuru ile yorulmadan çalışması gerektiğini ifade ediyordu. Ben de bugünkü kullanılan anlamda Yeni Türkiye’nin kurulmasında yer almak için AK Parti’nin içerisinde yer aldım. Tecrübelerimi siyasi arenada kullanmak, tecrübelerimi yeni nesile aktarmak için adayım” şeklinde konuştu. Karadağ konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
“TEK VATAN TEK BAYRAK TEK DEVLET”
 
Neden AK Parti? Tek vatan, tek bayrak, tek devlet, tek millet için. Cumhuriyet’imizin 100’üncü yılı olan 2023’te ihracat rakamları 500 milyar dolara ulaşan, kişi başına düşen milli geliri 30 bin doları bulan, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında bulunan küresel güç Türkiye için.
 
Milletimizin inandığı değerlerinin inkişafı ve hayalini kurduğumuz güçlü Türkiye’nin imarı için. Türkiye’yi büyütmek, Türk halkını mutlu, müreffeh, özgür ve saygın bir yaşama kavuşturmak için. Teknolojide, ulaşımda, bilişimde, eğitimde, sağlıkta yaşam standardını, gelişmiş ülkelerin halklarının mevcut yaşam standartlarının üzerine çıkaran lider Türkiye için.”
 
“MİLLETİN ADAMININ YANINDAYIZ”
 
Türkiye’nin kalkınmasında en önemli unsurun istikrar olduğunu, AK Parti’nin de istikrar ile Türkiye’ye büyüttüğünü aktaran Erdoğan Karadağ, “İstikrarın ve iktisadi kalkınmanın sürdüğü, sanayi, tarım, sosyal ve kültürel alanlarda yapılan yatırımlarla muasır medeniyetler seviyesine ulaşma yarışında emin adımlarla yürüyen bir Türkiye için AK Parti diyoruz.. Çocuklarımızın rahat bir nefes aldığı temiz, ak, pak bir çevre bilincinin yerleştiği bir Türkiye için AK Parti diyoruz” diye konuştu.
 
Milletvekili olması halinde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgiler veren Erdoğan Karadağ açıklamalarını şöyle tamamladı:
 
“SANAYİ ŞEHRİ TOKAT’I HEP BİRLİKTE KURACAĞIZ”
 
Allah nasip eder de milletvekili olursam, ciddi bir çalışma planım var. Tokat’ın çok güzellikleri, zenginlikleri var, turizm için müthiş bir altyapısı.  Bu zenginliklerin ekonomiye kazandırılması için çalışmalar yapacağım. Alternatif enerji kaynaklarının aktif hale gelmesi için düşüncelerim var. Tokat’ın yeşil ve orman alanlarının korunmasına yönelik düşüncelerimiz var. Aslında bu konuda söyleyeceğimiz çok şey var ama bunları zamanla kamuoyu ile paylaşacağız.
 
“TARIM POTANSİYELİNİ ARTIRACAĞIZ”
 
Tokat düne kadar Ankara’ya yakın taşra bir şehirdi. İnsanlar devletten sürekli bir şey bekliyordu. Günümüzde ise Tokat tam anlamıyla bir sanayi şehri olabilir. Organize sanayi bölgemizin doluluk oranı arttırılmalı. Verimliliği artırmaya yönelik çalışmalar yapılmalı. Türkiye’nin 2023 vizyon belgesinde Tokat önemli bir yer tutmaktadır. Bu Tokat’ın gelişimini de hızlandıracaktır. Tarım potansiyelini de harekete geçireceğiz.”
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]