• 0

10 Ocak 2023, 21:10 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Hatipoğlu'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Vali Hatipoğlu'nun 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı yayımladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gazetecilik insanın gerçek ve doğru bilgiye ulaşmasını sağlayan önemli ve saygın bir meslektir.
 
Gerçeğin peşinde cesaret ve kararlılıkla ömür tüketen, insanların en temel hakkı olan - doğru- haber alma hakkına titizlikle hizmet eden gazetecilerimiz özellikle bilişim çağında en saygın görevlerden birini icra etmektedirler.
 
Bilginin eyleme bu kadar çabuk dönüşebildiği günümüzde devlet ve millet arasında sağlıklı iletişim ve eşgüdümlü hareket edilmesi; ortak hedeflerin belirlenmesi ve hedeflere yürünmesinde basının rolü hayati öneme sahiptir. Devlet ile millet arasında bağı kuran; devletin politikasını millete, milletin taleplerini devlete ileten basın mensupları mesleki ilkelerine ne kadar bağlı olurlarsa o kadar etkili sonuçlar alınmasına vesile olurlar.
 
Mesleklerinin öneminin ve saygınlığının farkında olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde yerel ve ulusal tüm basın mensuplarımızın gününü kutluyor, hepsine sağlıklı, huzurlu çalışmalar diliyorum.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]