• 0

10 Ocak 2023, 21:36 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Doğru ve tarafsız habercilik kamu ve toplum için sigortadır'

'Doğru ve tarafsız habercilik kamu ve toplum için sigortadır'

Vali Numan Hatipoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Tokat'tın yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gazetecilerin günlerini kutlayan Vali Numan Hatipoğlu, “Basınımızın kendi ayaklarının üzerinde duruyor olması, objektif ve tarafsız bir şekilde haberleri kamuoyuna yansıtıyor olması aynı zamanda kamu için yani devlet için, toplum için çok büyük bir sigorta görevi görmektedir. Çünkü objektif ve tarafsız habercilik her zaman toplumumuzu daha iyiye doğru yöneltecektir. Bu anlamda gazetecilerimize çok büyük görevler düşmektedir. Birincisi olaylarla ilgili toplumu aydınlatma, ikincisi de doğru bilgiyi doğru şekilde kullanarak insanlarımızı aydınlatma ve kamuyu kontrol etme en büyük önem taşıyan hususlardan birisidir.
 
 
Nihayetinde biz idareciler olarak karşımıza çıkan hususları ancak görebiliyoruz. Bir kısmını basın vasıtasıyla öğreniyor ve gereğini yapıyoruz. Tokat’ta hem yerel hem ülke çapında hizmet veren tüm gazeteci arkadaşlarımız, basın mensuplarımız gerçekten çok güzel çalışmaktalar.  Bizler de kendileriyle her zaman iletişim halinde olacağız. Kapımız, gönlümüz sizlere daima açık olacak.  Bu vesileyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.
 
Konuşmanın ardından basın mensupları da sürpriz pasta ile Vali Numan Hatipoğlu’nun İdareciler Günü’nü kutladılar.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]