• 0

18 Ocak 2023, 01:32 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Tokat, Türkiye Yüzyılı'na hazır'

Başkan Eroğlu, 'Tokat, Türkiye Yüzyılı'na hazır'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2023 yılının başladığı bu günlerde Tokat için önemli olan makro ölçekli proje çalışmalarının hızla devam etmesinin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gümenek Millet Bahçesi, Dartaş İçme Suyu Barajı, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Yeni Sanayi Sitesi gibi proje çalışmalarının devam ettiğini dile getirerek “Küçük ya da büyük bütün projeleri Büyük Tokat resminin bir parçası olarak görüyoruz. Bu resmin her bir parçası bir araya geldiğinde büyük ve güzel bir resim ortaya çıkıyor. Her bir proje Tokat’ın önemli bir ihtiyacına ya da gelecekte doğacak bir ihtiyacına cevap veriyor. Bütün bu çalışmaları tamamlayarak, güzel şehrimiz Tokat’ın dününden daha ileride ve geleceğe güvenle bakan bir şehir olması için gayret gösteriyoruz” dedi.
 
TOKAT İÇİN HAYAL ETMEKTEN VAZGEÇMİYORUZ
 
Tokat için heyecanlarını hiçbir zaman kaybetmediklerini ifade eden Başkan Eroğlu, “Bugüne kadar Tokat için Tokat’ın çehresini değiştiren, şehrin ihtiyaçlarını karşılayan ve gelişmesine katkılar sağlayan birçok projeyi hayata geçirdik. Her bir projenin hayalini kurma, hazırlıklarını yapma ve inşasını gerçekleştirme aşamalarını tamamlarken yine şehrin başka bir ihtiyacı olan projenin hayallerini kurmaktan geri durmadık. Her zaman yeni olmayı, heyecanımızı kaybetmemeyi düstur edindik. Şimdi yine birçok proje hayata geçiyor. Bu projeler hayata geçerken yine bugün yapılması zor görünen, imkansız gibi algılanan ama Tokat’ın gerçekten ihtiyacı olan projeleri hayal etmekten de geri durmuyoruz” dedi.
 
 
TOKAT TÜRKİYE YÜZYILI HEDEFLERİNİN BİR PARÇASI OLACAK
 
Başkan Eyüp Eroğlu “Bir projeyi gündemimize aldığımız zaman bu proje şehrin insanına ne katkılar sağlar diye düşünüyor, önce buraya bakıyoruz. Kadınına, çocuğuna, yaşlısına gencine, esnafına, sanayicisine hasılı bütün fertlerine faydalı olacak çalışmalar üzerine yoğunlaşıyoruz. Ayrıca günü birlik olmasın, uzun yıllar boyunca hizmet versin,  çağına uygun olsun diyoruz. Kültürümüzü önemsiyoruz. Bununla birlikte yarınların Türkiye’sinde, dünyasında geride kalınmasın, hep ilerisi hedeflensin diyoruz” dedi.
 
2023 yılına girilmesi ile Türkiye’nin hedef büyüttüğüne dikkat çeken Başkan Eroğlu “Ülkemiz son yıllarda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birçok açıdan önemli yollar kat etti. Bizlerin de hayata geçirdiği ve çalışmaları devam eden projelerimizde Tokat’a ve Tokat insanına olan muhabbetinden kaynaklanan desteklerini görüyoruz. Türkiye Yüzyılı mottosuyla büyüyen hedeflerde biz de Tokat olarak yerimizi almaya, büyüyen gelişen ülkemizin kazanımlarına uygun çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Bu prensipler ışığında her zaman ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 altın kural
Bu yazıyı okumadan konut satın almayın! Projeden konut, sıfır konut veya ikinci el konut satın almadan önce dikkat edilmesi gereken 15 temel kural nedir?

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : 0 (356) 212 4884
Gsm : 0 (535) 210 6413
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]