• 0

10 Mayıs 2018, 12:04 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Kemal İspirli, 'Tokat sevdamız, Türkiye kara sevdamızdır'

Kemal İspirli, 'Tokat sevdamız, Türkiye kara sevdamızdır'

Milliyetçi Hareket Partisi'nden Tokat Milletvekili aday adayı olan işadamı Kemal İspirli, "Bizim fikriyatımızın hiçbir yerinde; ayırma, dağıtma, bölme, dışlama, ötekileştirme, yabancılaştırma yoktur. Biz Türkiye'nin, Türk İslam aleminin birliğinden dirliğinden yanayız. Bu düşüncelerle milletvekili aday adayı oldum" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ı sevdiğini, sevdalandığını, fakat Türkiye’ye karşı kara sevda beslediğini ifade eden Kemal İspirli, “Bizlerde birlikte yaşama ve yaşatma ülküsünün olgunlaştığı iddia, ideal ve inanmışlık vardır. Bu ideal ülkemize karşı bizi ölümüne sevgi beslememize sebep olmaktadır. Ülkücü bunun bilinci ile hayatını dizayn eder. Hiçbir zaman para kazanma, mevki peşinde koşma ideali yoktur. Biz görev isterken bu prensipleri harfiyen yerine getiririz” şeklinde konuştu.

KUTLU MAZİMİZDE ÇİLELER VARDIR

İdealist insanların çile dolu hayatları olur” diyen Kenan İspirli, “Kutlu mazimizin her döneminde çekilen çileler, ödenen bedeller, katlanılan badireler vardır. Fakat hangi ülkücü bunlardan şikayetçi olmuştur. Bu gaye uğruna Tokat’tan milletvekili aday adaylığımızı açıklıyoruz. Her bir ülkücüden, her bir Tokatlıdan desteğini bekliyoruz. Genel Merkezimiz bize görev verirse, canla başla ve imkânlarımız ölçüsünde bu yarışta yerimizi alacağız” ifadelerini kullandı.
 

İspirli açıklamalarını şöyle sürdürdü: 

YENİ HEDEFLERE İLERLEYECEĞİZ 

Türk milletinin hizmetindeyiz, Tokat’ın hizmetindeyiz. Nerede olursa olsun Tokatlıların hizmetindeyiz. Türk milletinin milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak, bu değerleri layık oldukları en yüksek doruklara yükseltmek, için Türkiye’yi şanlı tarihine layık yere tekrar getirmek için buradayım. Bir ülkücü olarak, şimdiye kadar yaşadığımız hayat, şimdiden sonraki hayatımıza referanstır. Milli birlik ve beraberlik şuuru içerisinde hep birlikte yeni hedeflere doğru ilerleyeceğiz.”
 
YENİ SİSTEMDE YER ALMAK İSTİYORUM
 
MHP’nin hiçbir zaman günü birlik politikalar gütmediğini, hep ülkeyi ön plana çıkardığını belirten Kemal İspirli, “Birileri koltuk peşinde koşarken, MHP’liler, ülkücüler Türkiye’nin birliğine, dirliğine sahip çıktılar. Birileri keselerini doldururken, MHP’liler, ülkücüler Türkiye’nin kurtuluşu için mücadele verdiler. Biz tehlike anında bir yerlerde sinmeyiz. Bu ülke için canımızı veririz. İşte bu düşüncelerle ben de bu kritik dönemde, yeni bir sistem başlangıcında milletvekili aday adayı oldum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]